Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Gyed mellett vállalkozni? Nem...

Gyed mellett vállalkozni? Nem nagyon értem. Segítene valaki, aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Szülés előttig kozmetikusként dolgoztam alkalmazottként, most gyeden vagyok.

Egyik ismerősöm szögezte nekem a kérdést, hogy miért nem keresek valami vissza nem térítendő támogatást, amiből csinálhatnék egy üzletet. Elindítanék egy vállalkozást, és kész. Nem kell vállalkozói, csak ha dolgozni is akarok. Mondja ő, de én sajnos ehhez nem értek, és azt sem értem, amiről beszélt.

Vállalkozói nélkül lehet vállalkozást csinálni? Szerintem nem. Ha meg már van az embernek vállalkozói igazolványa, akkor annak már anyagi vonzatai is vannak, nem? Gyed mellett mi értelme ennek, ha nem akarok még dolgozni? Sőt még egyet szeretnék szülni.

Ha kicsit zavaros voltam, akkor bocsi, de úgy nekem rontott, hogy most tiszta hülyének érzem magam.


2011. jan. 15. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
GYED mellett egészen biztosan nem lehet, max GYES mellett
2011. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na, ez már legalább valami pontos info. Köszi!

Még jövő júliusig GYED-en leszek, úgyhogy akkor maximum onnantól aktuális.

A többi dologhoz nem értesz véletlenül?

2011. jan. 15. 08:52
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. jan. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Neved imába foglalva! Köszönöm!
2011. jan. 15. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!