Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy vendégháznak a villányi borvidéken? Szerintetek lenne benne üzlet, ott nyitni egyet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Villanyoltás
2011. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Villányi Villa: Miért ne lenne jó üzlet, ha olyan helyen van, ahová sok ember jár?
2011. jan. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiszta és olcsó vendégház a terv, akkor szájról szájra könnyen terjedhet jó híre. Ha drága, akkor gazdagokat kell pecázni.


Villánylak

Villányház

Villányi Kulipintyó

Borágy (mint a vízágy... :-))

Borpárologtató


Na befejezem, hogy ne tépd ki az összes hajad, kedves Kérdező! :-))

2011. jan. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, nagyon ötletesek, csak az a baj, hogy maga a vendégház az Nagyharsányban lenne ami Villánytól 2,5 km. de magát az egész térséget azt villányi borvidéknek hívják. és félek hogyha például Villányi Villa vagy Villánylak lenne akkor sokan azt hinnék hogy Villányban van és esetleg nem találnák meg. valami borral kapcsolatos kifejezésre kellene valami ötletes név vagy pedig a vendéglátással kapcsolatban valami :))
2011. jan. 18. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
KóBOR vendégház...vagy épp Jóbor vendégház...
2011. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ó, hát Nagyharsány ha jól emlékszem az Ördögkatlan fesztivál egyik helyszíne. No abban az időszakban tuti lenne vendég! :-) De máskor is szerintem. Pl én is kíváncsi vagyok a környékre, még nem jártam ott. (Mondjuk én a csóró fajta vagyok, csak olcsó szállás nyerő, ami biciklisbarát is. :-))


Valami pince is kapcsolódik a házhoz, vagy foglalkoztok szőlészettel? Vagy csak a borvidék miatt akarnál boros nevet?

Gondolkozom még, ha van ötletem, írok........! :)

2011. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

elérhető áron akarjuk majd kiadni, hogy mindenki eltudjon jönni :)) borászattal nem foglalkozunk, igazából csak a borvidék miatt gondoltam valami ilyesmi névre, de bármi jó ami frappáns, ötletes :)

biciklisbarát alatt mit értesz, talán hogy biciklivel érkeznél? :)

2011. jan. 20. 02:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Hahó! Hát nem jutott azóta eszembe más név, csak ez:

Nagy Harsány Ház (De ez csak úgy jó, ha tényleg nagy a ház, és valami harsány színe van! :-))

A biciklist úgy értettem, hogy legyen egy zárható helyiség vagy legalább udvar, ahol a bringák biztonságban éjszakázhatnak és ne az utcán kelljen hagyni. Bár ez városokban lényeges inkább. Gondolom nálatok is van udvar... Esetleg ha tartotok ott pumpát, defektjavító dolgokat, még jó lehet, bár ezeket már a legtöbb bringás viszi magával.


Ami még nekem tetszeni szokott, ha van a szállásról egy neten elérhető leírás, képek. Akár saját honlap. + a környék látnivalóiról, eseményeiről leírás, túraútvonalak, javaslatok. Ez mind vendégcsalogató lehet az érdeklődőbb fajta vendégeknek!

2011. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!