Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Jól menő boltot szeretnék...

Jól menő boltot szeretnék nyitni Nyíregyházán, esetleg van valakinek valami jó ötlete h milyen boltot nyithatnék?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van ilyen ötlete, az hülye lesz elárulni.
2011. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A józsában nincsen jó fitnesszterem
2011. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj de egy bolt attól - is - lesz jó, hogy a tulajnak van egy eredeti jó ötlete. hogy ráérez valamire, ami a tuti.
2011. jan. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt egy bolt sikere nem feltétlenül azon múlik, hogy valami olyat árul, ami még nincs az adott városban, hanem nagyban hozzájárulhat a sikerhez, ha valamilyen piaci rést próbálsz meg betölteni. Pl. Lapra szerelt bútorokat árulsz, de ellenben a konkurenciával, te vállalsz házhozszállítást és összeszerelést. Na de ez csak egy példa. Én azzal kezdeném a helyedben a dolgot, hogy jó nèhány dolgot összeírnék, amivel biztos, hogy nem érdemes foglalkozni és azokon már egyáltalán nem is törném a fejem. Egyébként bizarrnak tűnhet, de èn nem tudok róla, hogy nyíregy környékén lenne mondjuk szexshop. Bármennyire is intim, érdemes lenne elgondolkozni benne, pláne, hogy ha felbérelsz alkalmi munkára egy motoros furárt, kiszállíttatod vele akkor mondjuk x összeg felett át is vállalhatod a szállítási költséget, amivel pl, egy pesti szexshop nyíregyházán már nem tudna versenyezni.
2011. jan. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van szexshop Nyíregyen. Vagy legalábbis régen biztosan volt, ha meg már nincs, akkor biztosan nem azért szűnt meg, mert tolongtak az emberek...
2011. jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves 14:58-as!

Köszönöm a kiigazítást, az az igazság, hogy évente csak párszor vagyok Nyíregyházán, sajnos nem tudtam, hogy van, vagy volt-e ilyen üzlet. Egyébként ahogy írtam is, attól hogy valamilyen üzlet valakinek becsődöl, másnak még mehet. Csak rá kell érezni a vevői igényekre. Legyen ez akár egy szexshop, vagy játékbolt, vagy gazdabolt, vagy akármi.

2011. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Eloszor is azt kell felmerni, mire lenne kereset. A masik, nem kell a belvarosban nyitni uzletet, hacsak nem valami exlusive uzlet, mert nincs sok turista es a helyi felvasarloero sem olyan nagy. Csak egy peldat irok: a lakotelepen egy olyan vegyeskereskedest nyitni amiben muanyag haztartasi cikkek (kozvetlenul a froccsontotol beszerezve, wc kefe, pumpa, edenyszarito) fuzetek, olcsobb tisztitoszerek, hajgumik, szines ceruzak, radir, magyarul fogyoeszkozoket kell arulni, amire napi szinten van kereslet egy lakotelepen. Nem mondom, hogy meglehet belole gazdagodni, de biztonsaggal megelni belole, meglehet. Raadasul a legtobb arut hitelben is meglehet kapni kozvetlenul a gyartotol. De ez csak egy apro otlet.
2011. jan. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kocsmát nyiss ! tuti siker, piára mindig van pénze az embereknek!
2011. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én tudok egy jó üzletet pontosan kabaláson van egy

ABC konkurenciája nincs nyugdíjazás miatt eladó.Ka érdekel 06702500039 segítek

2011. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!