Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most koltoztem haza Magyarorsz...

Most koltoztem haza Magyarorszagra. Lenne kb.10 millio forintom egy vallalkozas beinditasara, amibol meg szeretnek elni. Van valami otleted?

Figyelt kérdés
Legyszi csak komoly valaszt kuldj. elore is koszonom a segitseged
2011. jan. 23. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Ez most komoly?Itt sokan azt hiszik,hogy az emberek leírják itt az 5leteiket???kreativitás!!!!!én úgy gondolom,hogy akinek nincs annyi gógyija hogy saját maga kitalálja,elindítsa,megvalósítsa az inkább ne is vállalkozzon!
2011. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Igen,van valami ötletem,de nem árulom el!:p
2011. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez itt a Gyk-n olyan hülyén hangzik! Sok ötletet nem fogsz kapni. Ha az embereknek nincs 10 millkájuk, akkor nem tudnak belegondolni ilyen kérdésbe. Ha meg van, akkor egy megvalósítható vállalkozáson törik a fejüket, nem fognak neked ötletet adni.

Ebben a kérdésben pofátlanság segítséget kérni, nem?

2011. jan. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Ennyiből nem nagyon tudsz egy működő vállalkozást létrehozni.

Először azt kell megtudnod,hogy a körnéykedben mire lenne fizetőképes kereslet?

Kell egy telephely,berendezések,esetleg gépek,alapanyagok stb. a működéshez.

Kellenek alkalmazottak,akiket fizetni kell és fizetni utánuk a járulékokat. Kell egy jó könyvelős,aki ismeri az adó és egyéb szabályokat.

Be kell szerezned a megfeleő engedélyeket és azután indíthatod be a vállalkozást.

2011. jan. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Csinálj krematóriumot!

Erre van és lesz is igény. Egyre többen fognak meghalni az elkövetkezendő években. Temetésre sincs már pénz, egyre több az égetés.

Ezzel nem sok vállalkozás foglalkozik. Ha többen vannak, még árban is tudnak versenyezni.


Hajrá! Ne mond, hogy nem jó ötlet!

Hitelt még biztosan kell felvenned hozzá, de legalább van önerőd.

2011. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
próbálj meg lakást venni pesten és rájössz, hogy 10misi kevés.
2011. jan. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én egy bizonyos kajafajtát szeretnék árulni, csak nekem nincs 10misi kezdőlöketem.
2011. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
12%
Kíváncsivá tettél! Milyen kajafajta, amit nem lehet 10 millából elindítani?
2011. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
10 millió forintból baromi sok mindent lehet már kezdeni! Azok, akik 10millióval nem tudnak mit kezdeni, 100-zal se lennének sikeresek!
2011. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
17 evig eltem kuldfoldon, igy kiestem az itteni lehetosegekbol.
2011. jan. 23. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!