Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Most koltoztem haza Magyarorsz...

Most koltoztem haza Magyarorszagra. Lenne kb.10 millio forintom egy vallalkozas beinditasara, amibol meg szeretnek elni. Van valami otleted?

Figyelt kérdés
Legyszi csak komoly valaszt kuldj. elore is koszonom a segitseged
2011. jan. 23. 21:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9%
én erre csak azt tudom mondani hogyha kint így megszedted magad, akkor mi a francnak jöttél haza? én örülnék ha kitudnék menni
2011. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
Lehet tudok mutatni valamit, írj egy emailt és megbeszéljük, Pesten élsz? Magánovit érdemes mostanában nyitni egyébként, olyan helyen ahol a szocik megszüntettek óvodákat és lakóházakat húztak fel helyettük. Mivel, sok embernek nincs pénze, ezért most kereskedelmi dologba nem igazán ajánlatos betenni, ingatlanbefektetéshez kevés 10 millió, frenchise rendszerhez is. Csak maga a McDonalds frenchise 100 millió, de azzal piszkosul lehet keresni, persze még jön mellé az ingatlan és sok minden. Én olyasmit csinálok amivel pl. igen jól keresek, és ennek a 10% át fektettem be. :)
2011. jan. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

új divatmárka létrehozása egy frappáns,nemzetközileg bevezethető ötlet köré építve(az ötletet nem adom át,bocsi),falusi kisbolt nyitása,márkás használtruha értékesítés(a hádakft üzletei dugig vannak vevőkkel,főleg vidéki nagyvárosokban),magánbölcsi alapítása,kézi készítésű,házias pogácsák árusítása a fornetti mintájára,de autentikus ízekkel(megélhetést biztosít,de nem meggazdagodást),lakásvásárlás vidéki városban,és bérbeadás(ebből akár kettőt is vehetsz),masszázsszalon nyitása(nem kupi). ötleteim vannak,de a legutóbb átvert az üzlettársam:-(

35/N

2011. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon örülnék, és mennék, ha pl. lenne Üllőn egy fallabda pálya vagy bowling vagy egyéb fedett játékos sport lehetőség ilyenkor télen. Nem igaz, hogy nem érné meg egy vállalkozónak. Nekem heti 2000-et megérne odajárni.
2011. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%

Aki azt írta, hogy 10M Ft-ból nem lehet egy működő vállakozást beindítani az egy akkora hülye, hogy olyat még nem látott a világ! Fogalma sincs semmiről, ebből csak az jön le!

Én 600.000.Ft-ból csináltam működő vállalkozást amiből megélek. Ne vicceljünk már! Ha nekem 10 millióm lenne....! Talán egyszer összejön. :)

Ötletem nincs mert valóban nem tud ilyen nagyban gondolkozni akinek nincs ennyi pénze de szívből kívánok neked sok sikert a vállalkozáshoz biztosan megtalálod a neked valót! Fontos, hogy legyen hozzá kedved, tehetséged, szorgalmad, másképp nem megy. :)

2011. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%

01-24 00:05 <-ezzel a válasszal nem értek egyet.

Ki fog építeni az országban ha nem a magyar ?(esetleg, olyan befektető aki csak a munkaerő miatt jön,de ez az ember nem kis boltot nyit...) mindenki megy külföldre ,aztán magyarország lemarad ,elég szomorúú :/

2011. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
HA még mindig nem tudsz mit kezdeni a tízmillió forintoddal,és nem találtál értékes választ, Nekem lennének ötleteim, amikhez szponzort várok, keresek, aki befektetne jól jövedelmező terveimbe.Írj, ha aktuális még.
2011. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!