Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tudtok Müller Attila...

Mit tudtok Müller Attila 1év.hu és Venczli Tamás 183nap.com programjáról? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 14:56
1 2
 11/13 anonim válasza:
Az előző vagyok. Csak halkan jelezném, hogy Müller Péter és nem Attila. A válasz adók egyike sem vette észre, szerinted mennyit tudnak a dologról....
2011. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
ha valaki akkora szar ember, hogy elhiszi ezt a cukormazas hablatyot akkor az menthetetlenul ezeket a fergeket fogja gazdagitani. ergo egy barom vagy. aki emberismeretbol ilyen szinten a beka segge alatt van az csinalhat barmit ott is marad.vagy esetleg fuzodik hozza valamilyen erdeked hogy ezt a fost propagald?
2011. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Őrs Eszter válasza:

Én elvégeztem a 183nap.com-ot és az 1év.hu-t közel feléig vettem át, a többi még hátravan. Egyrészt a 183 napnak is a nagy részét Müller Péter videói töltik ki, Venczli Tamás csak az elején és a végén jelenik meg. Nagyon hasznos volt a tanfolyam! Én gyakorlatilag nulláról indultam és ma tudok weboldalt készíteni, nem csak blogot, hanem akármilyet és nem ingyenes, kész sablonokkal. És van fogalmam a keresőoptimalizálásról, ami nélkül hiába is készíteném el gyönyörűen.

Az 1év.hu -ból is már nagyon sok jó dolgot tanultam. Szerintem a fanyalgók nem csinálták végig. Nem csak meghallgatni kell a videókat, hanganyagokat, hanem meg is kéne csinálni, amiket ott javasolnak! Azt ők sem ígérték, hogy úgy tesznek gazdaggá, hogy neked semmit sem kell tenned. Viszont szerintem igenis jól megmutatják, hogy hogyan teheted ezt meg - pontosabban megmutatnak egy fajta lehetőséget erre. Nekem több pénzt is megérne annál, amit be kellett fizetni!

2012. okt. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!