Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vajon érdemes még ruhajavító...

Vajon érdemes még ruhajavító (nadrágfelhajtás, zipzárcsere stb. ) kis üzletet nyitni vagy telítve van? Tudtok olyan környéket pesten ahol hiány van belőle? VAgy van olyan területe ami hiányzik pl. házhoz kijárás stb.

Figyelt kérdés
Ti tudtok varrni? Jártok varrodába vagy hogyan oldjátok meg ha hosszú az új farmer?
2011. jan. 29. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Sógorom kárpitos, ha hazaviszem neki, felvarrja :D Reális áron szerintem lenne rá kereslet. Van egy hely vmelyik plázában, 1500-eŕt varrják fel. annyit személy szerint nem vagyok hajlando kifizetni,mikor maga a nadrág 3000ft. számold ki,hogy mennyit hajlandoak emberek kifizetni bizonyos dolgokeŕt,nézd meg neked azzal mennyi munkád van és fogod látni megéri e.
2011. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Gondolom ott azért 1500 mert horribilis a bérleti díj. Én attól biztosan olcsóbb lennék mert csak olcsó helyen lennék. Mondjuk panelház alatt pl. ahol sok ember van de nem drága a bérlet.

2011. jan. 29. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen csak marketing nélkül meghal a vállalkozásod. Hiába van egy tömbház aljában, ha még van 25 körülötte de csak az az egy ismer. Nálunk pl. a környéken több is volt, az emberek még is a plázába vitték a ruhát. Ha érdekel a véleményem, akkor most is-is esélye van. Az embereknek most kevesebb a pénzük, ezért olcsóbb ruhákat vesznek, a plázákban, és tescoban is megkapja már pár ezer forintért, azok meg nem igen fognak hozzád menni, azok viszont akik drágább ruhákra költenek és nem akarja, nincs pénze lecserélni ő lesz a te embered, de az ilyenek meg főleg a plázába mennek. Egy lakótelep alsó részében sem olyan olcsó a bérleti díj, kb. 50 ezerért szokták kiadni, van olyan pékség akivel kapcsolatban állok, mint marketinges és már abba is bevittem amivel foglalkozom, és 20-nm ért kérnek tőle 50 ezret! Nevetséges, + rezsije igen magas, de mivel pékség nincs környéken jól megy neki. De gondolj bele, ha napi 5-10 ember megy be, és felvarrat egy nadrágot 500ft ért, számoljunk 10 el... 5000Ft de nem fognak ennyien bemenni, a lámpa fűtés egész nap megy a cégre kell fizetni a járulékokat, vagyis magadra alkalmazottakra stb. nem igazán éri meg.

De ha van kitartásod, és szívesen fektetnél olyanba ami működik és sokat kereshetsz, többet mint bármely más KKV-val akkor írj rám egy emailt, és elmagyarázom.

2011. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!