Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát érdemes ma...

Milyen szakmát érdemes ma kitanulni Magyarországon, mi az amiből hiány van?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 14:31
 1/5 anonim válasza:
Komuves.
2011. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez mekkora baromság!rengeteg kőműves van!
2011. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
egyetemi tanárok, orvosok, ápolónők. ezekből hiány van, és ha azt gondolod hogy érdemes kitanulni, akkor igazad van, csak majd ha meglesz a diplomád, és utánanézel, hogy külföldön hányszor fizetnek többet mint magyarországon, akkor te is külföldre mész, és a hiány megmarad :)
2011. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A kérdés feltevésénél én szakmunkás kitanulási lehetőséget olvasok ki.Lehet a kérdező diploma megszerzésére gondol,de erre majd Ő ad választ.Én tanácsot szakmunkás végzettség kitanulására adok.Természetesen ez az én elgondolásom próbáljon segíteni más is.A fém ipar fejlődésével Computer Numerikal Control,röviden CNC gépkezelö,programozó szakmát tudnék ajánlani.Nagyon sok oldalú,rengeteg helyre ellehet vele helyezkedni.Pl.én CNC gépbeállító vagyok.A fiam most végez a nyolc osztályból,őt Rendészeti szakközép iskolába írattam.4-év alatt szerez egy érettségit,és utána kell szakosodnia.Rendőr,Vám,hivatásos katona,ere mindig szükséglesz.Segítsen a kérdés feltevő,mit szeretne? üdv:Zsolt.
2011. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utobbinak uzenem, hogy nagyon rosszul dontott, ugyanis azok a szakmak 2 evtizeden belul el fognak tunni a technologia fejlodese miatt.
2017. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!