Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kérhetnék ötleteket? Befekteté...

Kérhetnék ötleteket? Befektetés, cégalapítás téma. (többi lent, köszi)

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, nagyon is, de úgy tűnik hogy ez az anglia bíznisz összejön. Fél éve vagyok kint, körülnézek, melózgatok, tanulom a nyelvet. De viszont a későbbi jövőmet Mo.-ra tervezem.

A kérdésem röviden annyi, hogyha évek alatt eltudnék rakni egy komolyabb összeget, akkor a mai magyarországi nézetek szerint mibe lenne érdemes befektetni? pl cégalapítás, betársulás stb... csak egy kis felvilágosítást szeretnék mert még nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz.

Köszönöm


2011. febr. 4. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha Angliában vagy, tudok neked egy nagyon jó ötletet, amit ha ott elkezdesz és majd itthon is, igen csak bebiztosítod a jövődet egy szép keresettel. Vedd fel velem a kapcsolatot és elmagyarázom.
2011. febr. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy épp onnan keresek embereket.
2011. febr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ment privát:)
2011. febr. 5. 01:18
 4/4 anonim ***** válasza:
próbáltam emailt írni de nem küldi el, ezért felvettem ezt a címedet msnre, hátha elfogadja. Ha nem akkor balumaci21@hotmail.com -az msnem.
2011. febr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!