Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha megnyernétek a Lottó 5-öst...

Ha megnyernétek a Lottó 5-öst mihez kezdenétek a pénzel?

Figyelt kérdés
Ezt most csak úgy spontán jött és gondoltam csinálok egy ilyen szimpla vélemény kérdést.
2011. febr. 25. 18:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
Vennék egy nagy számítógépet , elhívnám magamhoz Barbee-t , hogy énekeljen nekem elmennék nyaralni és megvennék sok cuccot amit meglátok a boltban :D
2011. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha Lottó 5-ös =1 milliárd forint,

akkor 500milliót betennék a bankba,

a másik 500 millióból a családomnak elosztogatnék 250m-et,

a maradékon pedig vennék egy szép házat,elektronikai cuccokat,ruhát is esetleg..

16/F

2011. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Először megvalósítanám régi nagy álmomat: létrehoznék egy állatmenhelyet.

Utána nem költeném ész nélkül a pénzt, letenném a nagy részét a bankba. Persze utazgatnék a világban és a családtagjaimat segíteném. Hirtelen ennyi jutott az eszembe :D

2011. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
70-80 %-át beraknám a bankba. A többinek meg lenne helye.
2011. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Először is nem szólnék senkinek egy szót sem.

A felét jótékony célra költeném.pl beteg, idős emberek segítése

Biztos nem nagyzolnék,inkább vennék ingatlanokat,földeket.Utazgatnék, de nem 5csillagos szállodákban szállnék meg medence parton koktélokat szürcsölve, hanem igazi bakancsos túrákban gondolkodom.Talán felújítanám a házunk, de nem úgy, hogy látszódjon a nyeremény mérete, hanem csak szolídan illetve sok pénzt költenék a saját és szeretteim egészségére.

22l

2011. febr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Qrva sok lottót vennék!
2011. febr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát az biztos, hogy elég hamar elmenni belőle néhány tízmillió.. új autó, teljes házfelújítás (ha nem egy vadiúj), valami elég jó kis nyaralás.. aztán a többi valszeg menne a bankba. Nem tudom, most mennyi a lottóötös, de sztem a kamataiból is bőven jól élnék utána. És biztos, hogy felmondanék.
2011. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én létrehoznék egy alapítványt a tehetséges és okos diákok támogatására. Nagyon hiányzik, valamiért nálunk mindenki csak a nagyon szegény vagy kisebbségi diákokat támogatja, holott annak sokkal kevesebb értelmét látom, mint a jókat támogatni.

Nekem például most alig jár támogatás, pedig a legjobbak között van az átlagom, az ösztöndíj nevetséges összeg, a szociális támogatásról meg éppen lecsúsztam. Ezért dolgoznom kell, és így sokkal nehezebb jól tanulni, mintha csak azzal kéne foglalkozni.


Valószínűleg a munkahelyem otthagynám, hogy tanulhassak rendesen, és a jelenlegin kívül még legalább 2-3 diplomát megcsinálnék.

Közben a nagy szerelmemmel, a zenéléssel foglalkoznék, és koncerteket vállalnék.

Persze vennék egy nagy házat magamnak, meg utaznék is egy csomót. És segítenék a családomnak.


De az is lehet, hogy fognám magam, lelépnék, megvennék egy mediterrán tengerszakaszt vagy egy kis szigetet, és ott élném le az életem, lehetőleg távol mindenkitől :)

2011. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

első dolgom lenne hogy számítógépet vegyek .

második házat vennék.

3. alosztanám a család közt hogy jol kijöjjenek.

többit bankba tenném. és azthiszem ennyi

2011. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elsőként taxival beszáguldanék a bankomba,majd a tartozásom teljes összegét,beletömném a bankvezető szájába....
2011. febr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!