Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 1-2 millió HUF...

Ha lenne 1-2 millió HUF készpénzetek, akkor milyen vállalkozásba, üzletbe kezdenétek vagy egyszerűen, hogyan forgatnátok meg?

Figyelt kérdés
Kocsi vásárlása helyett inkább pénzt csinálnék, mint kiadást.
2010. júl. 3. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne!
2010. júl. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
1-2 misi kevés vállalkozáshoz, tehát maradna bank.
2010. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is keves, raadasul, ha epp csak annyid van, es elbukod, nem megy jol a vallalkozas, akkor ott maradsz minden nelkul...
2010. júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én tőzsdéznék, elvégeztem egy tanfolyamot, csak ugye tőke híján nem nagyon tudom csinálni, csak játékpénzzel, de azzal jól megy :)
2010. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Már meglévő vállalkozásba fektetnék akár Magyarországon külföldön is. Ha érdekel tudok neked segíteni írj privátban.
2010. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem most a méhészet gondolkodtatott el.ennyiből bőven lehet annyi családot venni, hogy az profitáljon is rendesen.legalábbis ezt hallottam.ha nem így van akkor sorry
2010. júl. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat
2010. júl. 4. 19:53
 8/12 anonim ***** válasza:
nézz körül a lakóhelyeden?érdeklődj az emberektől hogy mire van szükség,mire van igény.1-2 millióból bőven el lehet kezdeni a vállalkozást.én annak idején 100 ezerből kezdtem(2007)."ne csak nézz,láss"
2010. júl. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
befektetnémí kamatoztatnám és elmennék a hadseregbe ott dolgoznék és akkor sok pénzem lenne
2010. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az alaptőke mellett lényeges szempont az is, hogy mihez értesz. Elég nehéz ötleteket adni, amíg ezt nem tudjuk.
2010. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!