Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kínai csalad vagyunk, Magyaror...

Kínai csalad vagyunk, Magyarországon szeretnénk kínai boltot csinálni vagy munkát keresni, mert Kínában nem találtunk, sikerülhet, mi nektek véleményedtek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem sikerülhet, bár már van bőven kínai ruházati bolt (csak azért vásárol ott a magyar ember mert olcsó) és étterem is (van aki szereti). Más ágazatban nehezen képzelem el, hogy magyar ember megtűr egy bevándorlót. Kezdetek látványosan sokan lenni itt, és bár a szorgalmas emberekkel nincs bajunk, azért népszerűek nem lesztek itt. Sajnálom, hogy ezt írom, de ez az igazság.

Személy szerint több kínai családot tanítok magyar nyelvre, és jó véleménnyel vagyok róluk, mert szorgalmasak, tanulni vágyók. De be kell látnotok, hogy máshogy néztek ki, ezért nem lesz könnyű a beilleszkedés.

2011. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha magyarul tudtok írni, olvasni, beszélni akkor az már egy jó pont! Én személy szerint szeretem a kínaikat és jó cuccok vannak náluk nagyon olcsón! :D

Sok sikert! :D

2011. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Gyertek Dunaharasztiba! Itt csak Takko Fashion van de az egy nagy SZ*R mert minden olyan drága hogy az megfizethetetlen!

Valamint van Tesco de az is olyan gagyi, hogy semmi nincs ott ruházati cikk!

2011. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sikerülhet! Szívesen látjuk a kínaiakat :) Gyertek Bonyhádra, itt csak 3 db kínai ruházati bolt van, de az áraik drágák, mert nem akcióznak.. és el vannak szemtelenedve.. De szerintem jó ötlet lenne ha ide jönnétek! Az egyik keres mindig eladókat.. felvenne.. de oda mentem és azt mondja hogy csak 30 év felett vesznek fel dolgozót.. ez milyen..
2012. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!