Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kutyakozmetika nyereségesen....

Kutyakozmetika nyereségesen. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Adott, hogy megvan a felszerelés. Asztal, eszközök stb, némi gyakorlat és kb 8-10 visszajáró, elégedett ügyfél. Eddig ez a csajom mellékese volt. Most viszont váltana, munkát keres és elgondolkoztunk, hogy amit eddig hobbiból csinált, esetleg mennyire lehetne ez a megélhetése. Csak fázok az ilyen cégalapítósditól. Aki csinált már üzleti tervet kutyakozmetikára, hálás lennék, ha megosztaná a tapasztalatait. Ja és nem Bp, hanem az agglomeráció.
2011. márc. 19. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát talán ha állatszállítással is egybe van kötve.


Egyébként én is fáznék az iylenektől, főleg aglomerációban.


Biztos, hogy nem csak valami fedőtevékenység volt az?


8-10 ügyfél nekem nagyon kevésnek tűnik egy hónapra.

2011. márc. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vállalkozóként maga után minden hónapban havi kiadás a Tb felé 40-50 ezer ft minimum.


Könyvelő felé meg legalább egy havi 10 es.


Így még csak papíron létezik a "cég".


Így tessenek kalkulálni a továbbiakat.

2011. márc. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Biztos, hogy nem csak valami fedőtevékenység volt az?

"


Istenem, de jó is lenne, ha lenne mit fedőtevékenységezni.

Ez mellékes volt a lánynak a főállása mellett. Amíg nekem volt egyéni vállalkozói igazolványom, oda volt bevíve profilnak és ő, mint kisegítő családtag csinálta.

De most nincs cég sem és ev sem, pont a fix harács miatt.

Sokkal méltányosabb lenne egy % amit a VALÓS BEVÉTELBŐL adózna az ember.

2011. márc. 19. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!