Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi a helyzet ma,2011-ben a...

Mi a helyzet ma,2011-ben a Lyonessel? Tagja valaki kozuletek?

Figyelt kérdés
kerlek irjatok le tapasztalataitokat.
2011. márc. 27. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Aki korábban tagja volt,az tagja ma is.Ebből nem tudsz kilépni.Ez egy zseniális pénzkereseti lehetőség annak,aki kitalálta.Keres,de talál is.A tiédet,elsősorban,ha meggyőzhető vagy arról,hogy ez majd neked is mekkora üzlet lesz,csak szállj bele x összeggel.Ha nem szálltál bele anyagilag,akkor egy tapasztalatod lehet:nagyon kevés alkalmad lesz,hogy a kedvezményeket igénybe vedd,főleg nem 50 ezer Ft/hó összegben,ami a minimális vásárlási összeghatár ahhoz,hogy-egyéb feltételek sikeres megléte esetén-valaha is számíthass valamekkora pénzvisszatérítésre.Ha anyagilag is beszálltál,és csupán csak elhitted,hogy ez neked majd milyen jó lesz-és mondjuk nem szerveztél be senkit,mert nem volt pofád senkit rábeszélni arra,hogy x összeggel váltsa meg ő is a boldogulásához a belépőjét(ja,és nem kell azt hallgatnod,hogy esetleg még nem boldogul,esetleg előbb megboldogul,minthogy beütne a fene nagy biznisz),akkor most velem együtt sajnálhatod,hogy ezt a pénzt nem költötted inkább nyalókára.
2011. márc. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én tagja vagyok, használom is néha vásárláskor.

Üzletet nem látok benne, nekem más az üzlet :)

2011. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nemigen tudja az ember használni,mert élelmiszer-kereskedő áruházlánc nincs benne,ami volt,az is bonyolult volt és már ki is szállt,benzint sem lehet ma már (nagyon kicsi visszatérítés mellett sem)így vásárolni,akkor mit??? Nyíregyházán igénybe vehetnék egy masszázsszalont és Sopronban virágküldőszolgálatot? Mondjuk úgy,hogy nem az igazi.A Spar supershop-kártyáját fikázták,de az a helyzet,hogy abból már volt kézzelfogható hasznom,Lyonessből még csak a bukta.
2011. máj. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
67%

én használom: vásárolok, és ajánlom. működik. pénzt is keresek vele.

a fentiekhez:

- ki lehet belőle lépni.

- benne van a real, match, profi, g-roby, és több kis helyi élelmiszerüzlet.

- benne van az omv, lukoil.

- mint minden más munkahelyen, itt is dolgozni kell. csak akkor működik, és keresel belőle pénzt. persze itt a meló főleg kommunikációból (ami szokatlan sokaknak)

2011. máj. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
35%

Én holnapra leszek a rendszerben, de már 3 direktem várja, hogy regisztráljam! Már régóta tudtam, hogy az mlm-ben óriási lehetőség van, gurukkal is találkoztam, most pedig megismerkedtem (ahogy mondta, bevonzottam) az egyik Lyoness elnökkel (világszerte 13 van), aki meghívott vacsorázni (5 perc ismertség után), és a havi 1 millió forintos passzív jövedelem tervemre 1 évet mondott. Mikor nem is tudom, milyen fejet vágtam, helyesbítette fél évre, ugyan nekem pont nem azért kerekedett el a szemem. Ő egyébként 7-es karrierszinten van! Az 8 (nyolc) számjegyű havi jövedelmet jelent. Három embert léptetek be holnap, akik alig várják hogy elkezdjék! Ha bárkit érdekel, vagy szeretne végre hinni (meggyőződni) egy életre szóló lehetőségben, írjon privát üzenetet! Vesztenivaló nincs!


Ha elfogadtok egy tanácsot: Válogassátok meg, kinek hisztek!!

[link]

2011. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!