Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet lebonyolítani...

Hogyan lehet lebonyolítani legálisan egy olyan versenyt aminek van nevezési díja és a nevezési díj nem csak a lebonyolítás költségeit fedezi hanem az én vagyonomt is gyarapítaná?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy szervezek egy versenyt. A versenyről annyit kell tudni, hogy egy konkrét számítógépes játékkal lehetne hálózatban játszani, nem csapatban hanem egyénenként lehetne nevezni és mindenki versenyezne mindenkivel. Aki nyer az kap egy notebookot vagy valami hasonló értékű nyereményt. Azért ekkora értékűt, hogy minél többen nevezzenek mindjárt kitérek rá, hogy miért. A problémám ott kezdődik, hogy ugye ennek a lebonyolítása nem ingyen van. Éppen ezért szednék nevezési díjat ami nem lenne nagy összeg de végül is pénz. Viszont én szeretnék egy kis plusz pénzt is szerezni a dologból szóval lenne nevezési díj aminek csak egy része fedezné a lebonyolítás költségeit a másik része meg megmaradna nekem. Az a kérdésem, hogy ezt meg lehet csinálni legális úton tehát indítok hozzá egy egyéni vállalkozást adózással járulékokkal? A versenyre természetesen lehetne gyakorolni lehet magunkat fejleszteni mielőtt élesben menne. A legfontosabb kérdésem, hogy ez így nem fog szerencsejátéknak minősülni meg tudom oldani mindenféle kiskapuk nélkül is vagy abszolút illegális lenne? Illetve engedélyeket ha kell akkor milyeneket kell szerezni hozzá?
2011. ápr. 12. 10:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!