Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Számításteknikai nagykereskedő...

Számításteknikai nagykereskedőt keresek, lehetőleg olyat ahol lehet kismennyiségben is (1db) egyszeri vásárlást lebonyolítani. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

millió ilyen van.

hol nem találsz?

2010. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sehol nem találok... :(
2010. jún. 1. 22:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem találok. Engem is olyan érdekelne ahol nagyker áron 1-2 darabot adnak.
2010. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van egy csomó használt vagy talán nagyker áron lévő számítógépes bolt. lehet venni bármit, ami számtechhel kapcsolatos. mit kerestek? én pesten már egy csomó ilyen boltban voltam, mindig találtam mindent, olcsón, használtat, újat, egyet, vagy volt, hogy 10 gépet is vettünk irodába.
2010. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én laptopot keresek. De nem Pesten, mivel Kecskeméten lakok. De ha csak pesti van, akkor legyen házhozszállítás is.
2010. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kecsói vagyok én is :) Találtam! Ha válalkozó lennék drágálnám, de a helyi számítógépboltoknál jóval olcsóbb...
2010. jún. 3. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:

A 06-02 20:19-es vagyok.

Csak most olvastam, hogy találtál. Címet elküldöd mailben?

2010. jún. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!