Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van egy offshore cegem es...

Ha van egy offshore cegem es megindul a szeker ami vszeg feltunne az ittenieknek is akkor mit csinalok? Meglebegtetem elottuk h offshore cegem van adougyileg semmi kozotok nincs hozza, vagy hogy mukodik ez?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban mar megvan az uzleti terv, forintra pontosan meg nincs lebontva de mar ezen a kis vateras nyuglodes alapjan megerne nekem ha nem 1-2 hanem 1000-3000 termekkel foglalkoznek nagyobb labakon, amihez ugyebar kene egy vallalkozas.


A cegalapitasnak mar utana neztem, a koltsegekkel is tisztaban vagyok, szekhely stb.


Viszont mivel nem ebben a szakmaban tanulok lovesem sincs h itt nalunk ez hogy nez ki. Ide gondolom mar nem kell adoznom.


Ha meg veszek egy autot stb. akkor most mi van? Lexarnak es beken hagynak? Nincs kedvem osszetuzesbe kerulni a hatosagokkal.


A kulturalt valaszokat elore is koszonom, es igen nem kell leirni en nem ertek hozza, annyit tudok rola h ez megerne nekem es amennyit utanaolvastam.


2011. ápr. 17. 16:23
 1/4 A kérdező kommentje:
*utananeztem -oh helyesiras...
2011. ápr. 17. 16:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy keress fel személyesen egy hozzáértőt, mert a dolgok egyátalán nem úgy működnek, ahogy azt gondolod.

Pl. ha egy offshore cégből osztalékot veszel ki, akkor azután ugyanúgy kell adóznod, mintha egy magyar cégről lenne szó és ez még messze nem minden...

2011. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne vágj bele ameddig nem vagy tisztába ezekkel a dolgokkal. Másrészről ne itt kérdezz (mert itt sok az okostojás, aki azt hiszi ért hozzá) ugyanis ez a TE bőrödre fog menni, ha valamit elcseszel... inkább fordulj szakértőhöz és melegen ajánlanám hogy keress fel egy könyvelőt is!!!


Addig is google a barátod :) de azt is csak fenntartással kezeld...

2011. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jajam googleval nyomulok most en is.

Lehet nezek vmi tanfolyamot hogy legalabb nagyjabol en is ertsem mirol szol ez az egesz.


Egyebkent Kiket ajanlanatok akik megbizhatoak es milyen aron mozognak a tanacsadasi dijak?


Es koszonom a valaszokat!

2011. ápr. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!