Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül megnyitni egy...

Mennyibe kerül megnyitni egy kozmetikus üzletet?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 12:31
1 2
 11/14 Bence87 ***** válasza:

Előtte tanuld meg a marketinget, különben csak szenvedni fogsz.


Ne sajnáld erre a pénzt/időt.

2011. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak kozmetikus üzlet lenne? Manapság minden fodrászatnak és szépségszalonak van kozmetikus ága. Ezért önmagában szerintem, nem lenne nyereséges az üzlet, maximum ha mellette más szolgáltatásod is van. Googlen keresőbe van egy csomó fodrász szépségszalon kellék áruház. Abból ki tudod kalkulálni van e "központi" szolgáltatásra pénzed vagy sem. De szerintem kezdésként egy meglévő üzletben kéne gyakorolnod, ahol kozmetikust keresnek és egyéni vállalkozóként tevékenykedsz. Ez kezdésként egyszerűbb és elválik, hogy mennyire vagy népszerű és mennyire értesz hozzá. Általában azok nyitnak külön boltot akik nagyon keresetek a szakmában és nagy a "törzs" ügyfélkörük stb.
2011. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Már megoldottam a problémát, köszönöm. Szerencsére nem lesz baj, a nyereségességgel. Minden rendben lesz, és kb. 6 hónap múlva nyitni fogok. :)
2011. ápr. 25. 13:48
 14/14 anonim ***** válasza:
elmondod a terved?:) engem nagyon érdekelne. köszi!
2011. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!