Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ingatlanközvetítésből meg...

Ingatlanközvetítésből meg lehet mostanában élni?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik nekem ez a szakma, de valamiért kicsit tartok tőle. Szerintetek érdemes megpróbálni egy nagy és állítólag jó nevű cégnél magánvállalkozásban csinálni? Most épp munkanélküli vagyok érdekelne olyanok véleménye erről, aki már csinálta vagy csinálja...
2011. ápr. 18. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha találsz egy olyan országot, ahol nem pang úgy az ingatlan-piac, mint jelenleg itt kishazánkban.
2011. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az uzlet mellett ahol dolgozom van egy duna house, velük szoktam cigizni, és igen, eléggé megy nekik a szekér. de mindnek nagy ismerettségi köre van, és volt sok pénzük, amig bele nem jöttek. ja és persze vállalkozók.
2011. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az aki jól csinálja meg tud belőle élni.(és valószínűleg nem fog mindig pangani az ingatlanpiac)
2011. ápr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerencse kérdése. Én mellékállásban csinálnám.
2011. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol dolgozom építőipari cég foglalkozik "ingatlanközvetítéssel" , de szerintem inkább abból van hasznuk , hogy mint a dög keselyük lecsapnak a végrehajtóval meg a jó barát ügyvéddel az eladósodottak ingatlanjaira! Ha van mobil tőkéd , és ilyesmi körökben kapcsolati tőkéd, biztos a siker !
2011. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és véleményeket. Már csak az érdekelne, hogy szerintetek mennyi kezdőtőke az, amivel már érdemes ebbe belevágni. Engem a dunahouse-tól kerestek meg és érdekelne is a dolog...
2011. ápr. 23. 19:31
 7/7 anonim ***** válasza:
pár hónapnyi lóvé amiből megélsz és tudod fizetni a járulékos költséget.
2011. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!