Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Menyire van igény a műköröm...

Menyire van igény a műköröm építésre? Pl: falun

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 09:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van rá igény.Én egy községben lakom,de a szomszéd falvakból is sokan járnak át.3 vállalkozás is foglalkozik vele,emellett fodrászattal,pedikűrrel,szoláriummal,kozmetikával is.Ja sőt még lávaköves masszázs,vagy mi a fene, is van az egyik helyen.
2009. márc. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
szerintem nem annyira. Egy páran mennének, de nem olyan sokan, hogy fenn tudd magadat tartani belőle, anyag, bérleti díj, és amit magad után kell fizetni... Én városban vagyok műkörmös, és alig-alig lehet megélni belőle, pedig állandóan fejlesztem magam, új technikákat tanulok, versenyekre megyek. De nagyon elvennak szegényedve az emberek, karácsonykor is elég gáz volt, az utolsó volt hogy műkörmük legyen a nőknek, először ajándék, meg hogy legyen mit a fa alá tenni, és a legutolsó, hogy műköröm...
2009. márc. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Ja, és nálunk is van szoli, kozmetika, 4 fodrász, masszázs, de nem megy. férfiak inkább elkezdik géppel nyiraogatni a saját hajukat, nők inkább egy színűre festetik a hajukat, mert azt otthon jobban ők is megtudják oldani, minta melírt.

Arról nem is beszélve, hogy nagyon sok körmös van. Rengeteg, mert hamar elvégezhető, kényelmes munka, és sokan bíznak benne... de hiába

Utolsó voltam

2009. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van, csak mire mindent kifizetsz, bérleti díj, járulékok, anyagokat megvenni, addigra nem marad jóformán semmid. Én is egy kisvárosban lakom, több körmös van, de mind panaszkodik, hogy csak egyik napról a másikra bír megélni, pedig dolgozik reggeltől estig.
2009. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elég nagylelkes faluban lakom, igaz itt is van műkörmös elég sok, én arra gondoltam hogy itthon kéne csinálni van egy olyan helységem ahol tudnám és még egy kozmetikus is elférne itt mellettem. Mien engedélyek kellenek ahoz hogy nyissak egy üzletet. Nektek mennyibe került a suli?
2009. márc. 5. 13:05
 6/11 A kérdező kommentje:
A szolirol mi a véleményetek? Az hogy megyen tud pénzt csinálni? És egy jó szoligép mennyibe kerül? Azért ez a sok kérdés mert most örököltem egy nagyobb összegű pénzt és szeretném ebbe forgatni hogy ne hűlyességre menjen. Köszönöm a válaszokat.
2009. márc. 5. 13:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem sok maradna mire mindent kifizetsz az önkormányzatnak és az Apeh-nak, kb pár ezer forint havonta. Tapasztalatból írom, gondold át, bár a szoli jó ötlet.
2009. márc. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van rá igény , pedig egy olyan faluba lakok ahol nagy a munkanélkűliség. Mégis soknak van műköröm.Azt nem tudom milyen engedélyek kellenek hozzá és hogy mennyibe kerűlne , de szerintem okmányirodába segitenek ezzel kapcsolatban.Ha soknak találod akkor még meggondolhatod magad. Ha meg sikerűl egy kicsit olcsóbb leszel a többi műkörmöstöl akkor befog indulni. Persze csak legálisan mert ha a többi műkörösnek a fűlébe jutna hogy csak feketén dolgozol bizony lenne egy pár feljelentés ezzel kapcsolatban. Ha sikerűl igényessen dolgozz és válalj rá garanciát. Mindenki hozzád menne elöbb -utobb.
2009. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a hivatalos utat, megölnek a sok felesleges befizetnivalokkal még mielött el tudnád kezdeni!


Vegyél egy gépet csinálj névkártyát és kezdd el, ha jó vagy és olcsón csinálod úgyis szájról szájra fog terjedni falun, és hívnak majd mindenhova házhoz!

2009. jún. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha en körmös lennék biztos vmit akcioznek is, mondjuk ha tobbszor visszahivnak ehgy helyre akkor minden negyedik kormot ingyen csinalok csak anyagkoltseget kell fizetni.
2009. jún. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!