Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan tudok jó áron beszerezni?

Honnan tudok jó áron beszerezni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és egy webshopot szeretnék üzemeltetni. Az oldal kész, és majdnem minden készen áll (bankszámla, már csak netessé kell tenni) és működne... De egy bajom van. Keresgélek én sokat, de nem találok olyan oldalakat, ahonnan jó áron lehetne forgalmazni tárgyakat. Mindenre nyitott vagyok. (tehát játék, ruházat, stb.) Tudnátok oldalakat adni, ahonnan jó áron lehetne beszerezni ilyeneket?
2011. máj. 5. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg épp építkezek. A tetőt meg bírtam csinálni, a kéményt is felhúztam. Most kéne egy jó kőműves, aki felhúzza a falat, végül jöhet az alap. :))))
2011. máj. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

14 évesen hogy akarsz webáruházat üzemeltetni?

Ahhoz vállalkozás kell!!!!

2011. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet KFT nélkül is üzemeltetni, mint magánszemély
2011. máj. 6. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt honnan vetted? S akkor hogy adózol? Járulékfizetés?

Nembeszélve róla, hogy mit akarsz árulni, ha nem tudsz a nagykerekbe bejutni????

2011. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!