Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van egy elképesztően jó,...

Ha van egy elképesztően jó, már 8O%-ban kidoldozott projectem, ötletem, de hiányzik a befejezéshez kb 25 millió forint. (ennek sokszotosát éri a project), hova fordulhatok vajon? A bankok leráznak, zálog, eladnivaló nincs.

Figyelt kérdés
nem akarom, hogy ez a teljesen magyar ötlet is ismét külföldön valósuljon meg.
2011. máj. 6. 20:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Ez elvileg ilyesmire van:

[link]

2011. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy 25 millió benne van ebben a WishDoo.com-ban. Mire ment el ez a pénz?
2011. máj. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy wishdoo.com -ra ment el. Amit ott látsz, az egy visszaszámláló óra, értelemszerüen a project indulását jelzi.
2011. máj. 7. 11:14
 14/30 anonim ***** válasza:

21:37 vagyok

igen... A 2. annak idealis aki raer eveket varni- en most 20 vagyok :) hat 45 nap szoros hataridot huztal.

Nagyon kivancsi vagyok mi lesz ez 25/50 millaert ugyhogy mindjart fel is jegyzem a telefonomba :)


Hajra!

2011. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%

Én 5 milliót tennék rá, hogy bukás lesz belőle. Ha eddig nem tudtad megcsinálni 25-ből, akkor még 25 nem fog megváltani. De amúgy kétlem hogy 25 millió Ft-ot belefektettél ténylegesen, inkább csak a saját munkádat értékeled fel ennyire. Ha 25M Ft PÉNZ-t fektettél volna bele, akkor nem itt kérdezősködnél ez tuti.


Szerintem 45 nap múlva nem fog beindulni, úgy ahogy 90 nap múlva sem...Kár hogy nem leszel itt már akkor, hogy megkérdezzük mi az oka...

2011. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Olyan jóindulatú vagy. De, itt leszek akkor is. És azért kérdeztem itt, mert ez az oldal ezért jött létre. Vagy meg van szabva, hogy mit kérdezhetünk és mit nem? Talán társadalmi rétegekre van osztva a net? :) Nem hiszem. Sok olyan üzlet van, amit ha elkezdessz, közben derül ki, mennyire más költségvetést kellett volna kikalkulálni. Ez is egy ilyen lett. A saját munkám pedig, amit eddig tettem a projectért...hát az többet ér, mint 25. :) Csak nem váltható készpénzre.
2011. máj. 7. 15:36
 17/30 anonim ***** válasza:

"A saját munkám pedig, amit eddig tettem a projectért...hát az többet ér, mint 25."


25 millió 3.000 forintos órabérrel 3 évi munka....

2011. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Milyen szerencse, hogy nem órabérben mérik a teljesítményt...és az is, hogy nem mcdonalds-es órabért vettél alapul, esetleg utcaseprőit.
2011. máj. 7. 19:10
 19/30 anonim ***** válasza:

Ezt remélem tudod, hogy a 3000 forintos nettó órabér 530.000 forintos nettó havi fizetést takar. Nem egy tipikus vécésnéni fizetés.


Ha neked olyan tudásod lenne, ami ennyit ér biztos nem kérdezgetnél itt, hogy hol találj befektetőt, pláne nem a ingyenes apróhirdetések között.

Továbbá akkor lenne mire felvenned jelzálogot, ugyanis ilyen fizetésből másfél év alatt lakást lehet venni...

2011. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Ez nem jóindulat, vagy rosszindulat kérdése, hanem az hogy reálisan látom a dolgokat és leírom, hogy tudom hogy másnak rosszul is esik.


Amit most látni az oldalból (egy olcsó weblapszerkesztővel összerakott index oldal plussz egy Facebook community page), (arról az üzleti ballövésről beszélve, hogy túllépted a költségvetést 100%-kal és még üzemeltetési költség nem is jelentkezett) az nem utal arra, hogy ebből valami hatalmas nagy dolog fog kisülni, de... én kívánok neked, hogy ne legyen igazam!


Miért pont egy hétfő reggel 6 óra 20-kor fog indulni az oldal? :)

2011. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!