Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül kb, és mik...

Mennyibe kerül kb, és mik kellenek hozzá, hogy kocsmát, szórakozóhelyet nyisson az ember Pesten?

Figyelt kérdés
Nem egy óriásira gondolok, de nem is egy lyukra. Szeretnék komoly válaszokat kapni, nem butaságokat, tényleg érdekel. Milyen papírok kellenek, engedélyek, pénzügyileg milyen ? Segítséget szeretnék kérni!
2011. máj. 19. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jó néhány éve üzemeltetek éttermeket és kávézókat. Számtalan magyar városban vannak kisebb nagyobb egységeim, és többek között Bécsben egy éttermem, ott a bérleti díj havonta átszámítva közel 9 millió Forint..Budapesten a várnegyedben hasonló méretű egységem szintén hasonló bérleti díjjal dolgozik. Egy vendéglátó ipari egység akkor életképes ha jó helyen van. Lejárt a zug pia időszaka, a vendég minőségi kiszolgálást-szórakozást-és gondoskodást vár a pénzérét. Szükséges egy egyedi ötlet, az egyediség mindig is termelte a profitot, nálam sincs másképp. A papír része, meg túl hosszú hogy ide leírjam...:)
2011. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogyan tanultad ki a vezetés művészetét? Előtte dolgoztál alkalmazottként ilyen helyen?
2011. máj. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mindenben kezdő vagyok, de még lenne időm tanulni olyan szakmában
2011. máj. 23. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek címezted kedves második a kérdésed..de ha nekem, akkor a válaszom nem. Nem dolgoztam ilyen helyen, csupán belekezdtem a saját vállalkozásomba.
2011. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetesen neked. Hogyan kitől tanultál az üzleti dolgokról?
2011. máj. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!