Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hímzőcomputerem van, de nincs...

Hímzőcomputerem van, de nincs rá munkám, ötlet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok szüleimtől megkaptam egy hímzőcomputer otthoni használati jogát, ez szöveget, képeket tud anyagra hímezni digitális úton egész jó minőségben, nincs rá munka, szüleim szerint nehéz rá találni. Van ötletetek hogyan lehetne beindítani a melót? ha minden jól megy egyetem mellett egész kényelmesen meg lehetne belőle élni, csak még nem sikerült elindulni hobbi szinten sem. Ismerem a gépet, tudom használni, csak munka kéne rá.
2009. márc. 20. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj rá egy weboldalt, akár webshopot , és hirdesd!
2009. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

www.pefaweb.extra.hu

mintákat még nem tudtam feltenni és hamarosan költözni fog a honlap. Hírdetésre nincs ötletem, biciklivel szórjak be postaládákba szórólapokat? esetleg álljak ki egy aluljáróba és úgy (legális?) neten hogyan lehet hírdetni? hirdetőtábla? ... vannak ötletek de zavarosak. segítség kéne

2009. márc. 20. 21:31
 3/7 anonim ***** válasza:
tedd fel a vaterára
2009. márc. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A weblapod ne csak költöztesd, alakítsd is át. Ez így tulajdonképpen használhatatlan. Legalábbis egy robot számára, akinek a feladata lenne, hogy leindexelje pl. a google-ba. Így soha nem fognak megtalálni!!
2009. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok, köszi utánanézek a dolognak !
2009. márc. 21. 02:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdekes mert nekem van egy haverom aki a bnőjével ketten kb ugyanezt csinálja, de azok meg megszakadnak a munkától, már azt hiszem 3 kisegítő embert is alkalmaznak mert xxxx cégtől kezdve baromi sokan hozzájuk hordják pl. a céges köpenyek hímzését és stb (legutóbb ebből láttam egy egész "hegyre való" mennyiséget az dvarukban, szóval tényleg ki se látszanak a munkából.

Hát szóval furcsa nekem, tényleg hirdetned kéne magad, mert sztem ez egy keresett dolog ma.


Sztem a hirdetésednek célirányosnak kellene lennie, azaz ahol tudod hogy pl. multicégeknél egységköpeny vagy egyéb munkaruha van, azokat kellene direktben megcélozni ajánlatokkal.

Én dekorban vagyok benne, így nagyjából tudom mi a dörgés, és ugyan semmi közöm a hímzéshez, mégis ilyen munkával is egy csomószor keresnek meg, én meg hiába ajánlom ezt a haveromat, mert nem tudja beválklalni, hát mindennel több hetes csúszásban van, szóval sztem tényleg egy CÉLZOTT marketing kérdése lenne, mert nyilván ilyen szórólapozásnak semmi értelme ...

(ha akarod beszélhetünk :-D )

2009. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Neten úgy tudsz hirdetni, hogy hirdetési felületet veszel. Csak olyat érdemes. ahol azért kell fizetni, ha a weblapod linkjére kattintanak. Vannak olyan helyek ami havidíjasak, kiteszik a hirdetést, de a kutya se veszi azokat észre (mint a gyakori.hu).

A weboldalad ne úgy kezdődjön, hogy a lap fejlesztés alatt áll. A kezdőoldalon nincs kiírva, hogy mivel foglalkozik az oldal, ez nagyon nem jó. Lehet, hogy mire a fent lévő kicsi gombokat észrevenné az érdeklődő, kilép, mert az hiszi, hogy még nincs ott semmi. (Az átlagfelhasználó nem nagyon néz körül.

Van weblap egy jó könyv: Ne törd a fejem címmel. Nem csak szakemberek által érthetően van leírva, hogy teheted hatékonyabbá a weblapodat. Könyvesboltban olvass bele, érdemes.


A másik amit tudok ajánlani: e-mailben keress meg gyárakat. Árajánlattal, hogy tudják, érdemes e foglalkozni vele. Érdemes írni a marketingnek, a élelmiszere-gyárakban a minőségbiztosítási vezetőnek, mert sokszor ők intézik a munkaruhát, és a termelési vezetőnek, igazgatónak, mert van ahol az dönt a céges ruhák logózásáról, illetve az ő költségvetésébe tartozik. Nem baj, ha egy cég kap 2-3 helyre is ajánlatot.

2009. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!