Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy 2400fős faluban, ha...

Picihasim kérdése:

Egy 2400fős faluban, ha nyitnék egy italboltot mekkora lenne a sikere? Konkurencia nincs, mert nincs másik italbolt. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Olyan választ várok, akinek van ebben némi tapasztalata és akár vezet italboltot.


Köszönöm!


2011. jún. 13. 21:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszodat. Igen itt lenne üdítő...minden, még sztem szendvicsek is reggelinek, ha az antsz megengedné (cigi is). Most nem tudom, hogy 1,5 misiből meg lehetne-e ezt csinálni, mert többet nem szánnék rá. Csak muszáj valamit kitalálni, ha az ember boldogulni akar. Én most ezen agyalok...de a sok engedély...meg minden az a nagyon drága a kft fél misi.....szóval sok sok pénz! Meg elég messze van, ahol én lakom és kocsival kell szaladgálnom. :S
2011. jún. 15. 10:40
 12/15 anonim ***** válasza:

14,50-es vagyok!

Hány km-re laksz?

Van-e a településen élő olyan rokonod, akire ebben a munkában számítani tudsz?

A KFT-t felejtsd el, egyéni vállalkozóiként is tudod csinálni, ha valóban érdemes lesz belevágni. Várom válaszod.

2011. jún. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
20 km. Anyumékra max, de senkinek nincs pénztárgépkezelői papírja. Állítólag úgy kell indítanom, hogy felveszek valakit +-ba.
2011. jún. 15. 20:44
 14/15 anonim ***** válasza:

A 20 km sok, ráadásul ha a családban senkinek sincs meg a kereskedői végzettsége, akkor az alkalmazott bérét + járulékát és a sajátodét ebből nem fogod tudni kihozni. Ráadásul min. 1,0 milliót be kellene invesztálni.

Én a helyedben az ötletet elvetném. Kicsi a település, sok a költség.

2011. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. jún. 20. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!