Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lenne értelme? Segítene...

Lenne értelme? Segítene rajtam, növelné az önbizalmam?

Figyelt kérdés

Kreatív dolgokkal foglalkozom szabadidőben. A család szerint szép dolgokat csinálok, de nincs merszem árulni, nincs önbizalmam, így inkább elajándékozom őket az ismerősöknek. Muszáj, mert már mindenhol halomban állnak :)

Anyukám varrónő, és hiába igényes a munkájára, tudom, nagyon sokan visszajönnek reklamálni hozzá.

Én félek ettől. Mi lesz ha eladom, aztán pár nap múlva azért reklamálnak, mert nem tetszik már nekik?

Csináltam egy honlapot is, ahhova az ötleteimet töltögetem fel, de nincs merszem senkinek megmutatni.

A férjem egyfolytában rágja a fülem, szerinte ha nem mutatom meg, akkor teljesen feleslegesen csináltam mindent.

Így kitaláltam, csinálok egy "nyereményjátékot", ahol azok közül akik véleményt mondanak az egyik általam készített termékről, vagy a honlapról, küldök párnak egy-egy általam készített dolgot.

Talán ha idegenek mondanának a munkámról pozítiv véleményt, akkor megjönne az önbizalmam.

Szerintetek segítene, vagy öröké csak attól fogok rettegni, ki mit gondol az általam készített tárgyakról, honlapomról, és a hobbymról?


2011. júl. 1. 18:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

link? :) majd mi megmondjuk :)

ha ajándékért kérsz véleményt, úgyis csak jókat mondanak, itt legalább kiderül az igazság :)

2011. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:

Ne szégyelld a munkáidat, még akkor sem, ha hobbiból csinálod őket!

Egy webcímert közzétenni nem ok idő, tedd meg az első lépést, és várd a reakciókat! lehet lesz pár negatív vélemény, de hát nem vagyunk egyformák, olyat senki nem tud csinálni, ami mindenkinek tökéletes... :) Ha adsz egy elérhetőséget az oldaladhoz, én nagyon szivesen mondok őszinte véleményt! :)

(Én is kreatívkodom, ha van időm rá.)

2011. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Várjuk a linket:)
2011. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem csak a honlapról kellene vélemény, hanem az általam készített dolgokról. :)
2011. júl. 1. 18:13
 5/23 anonim válasza:
Ne kéresd magad, ide a linket.
2011. júl. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
természetesen az általad készített dolgok lesznek az elsődlegesek :) Dobd a linket! :)
2011. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
kérjük a linket, és mi véleményt mondunk. kétlem, hogyannyira rosszak lennének a munkáid, ha a családod dicséri. :)))
2011. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Szerintem legyen önbizalmad. Aki megveszi, annak úgyis tetszik. Ha meg nem, aqkkor nem veszi meg:) egy próbát megér. Ha nem jön be, akkor megelajándékozod. Ide a linket!!:)
2011. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Vannak gyerekeid? Ha igen, akkor sokkal könnyebben kezdhetsz vállalkozásba. Minden évben van az év anyavállalata verseny. A nő, aki az alapítója segít nőknek, h vállalkozásba kezdjenek.

Egyébként meg ne félj, mindig vannak akadékoskodók. Néha én is szoktam. Az a lényeg, h megtaláld azt az utat, ami mindenkinek kedvező. Meg ha van egy szabályzatod, akkor az a szentírás.

2011. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
tölts fel pár képet a munkáidról, aztán megmondjuk!
2011. júl. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!