Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szeretnék nyitni egy turkálót....

Szeretnék nyitni egy turkálót. Van esetleg valakinek tapasztalata, amit megosztana velem?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, de leginkább az, hogy mekkora tőkével érdemes elkezdeni. Az üzletet bérelni szeretném. Egyéni vállalkozói formában vagy más formában lenne előnyös? Van valakinek jó beszerzési forrása?
2011. júl. 11. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom kettőt is könyveltem mindkettő becsődölt. nem tudják a kis turik felvenni a versenyt a nagyobbakkal....
2011. júl. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:-( ez szomorú. Én tudok egy olyan helyszínt (gondolom több is van), ami még nincs lefedve. Nem hogy nagy, de kis turi sincs.
2011. júl. 12. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tájékozódj előtte, ne itt kérdezz, mert elveszik a kedved. Azért, mert valakinek nem ment, neked miért ne sikerülhetne, ha hiszel benne? Keress valamilyen jó könyvet, ami ezzel foglalkozik (pl. Kisvállalkozások indítása és működtetése)és ha még mindig úgy érzed, hogy menne, vágj bele. Turkálóhoz elég szerintem kb. 1 millió. Egyéni vállalkozóként éri meg legjobban. Nagykert rengeteget találsz, ha a Google-ban keresel. Remélem, tudtam segíteni. :)
2012. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,aranyos vagy hogy bátorítasz :-) igazából most nem aktuális a téma de a jövőben még lehetséges...
2012. júl. 10. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!