Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehet pénzt szerezni?

Hogyan lehet pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok.Azon gondolkodtam hogy fűnyírást hírdetek,vagy bónamenta pálinkát csinálok,vagyis megkérem nagyszülőket segítsenek.De ezen kívül még mit lehetne szerintetek?És mennyire esélyesek ezek a pénzszerzések amiket az előbb felsoroltam?És persze a tietek is!?
2011. júl. 13. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
legálisan: teszvesz/vatera - szülői beleegyezéssel
2011. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
irány a határ mindjárt kezdődik a krumpliszezon nálunk már rég keresik a diákokat.
2011. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azokat tudom,és ismerem,regisztrálva is vannak az ősök!De nincs semmi olyan cucc amit el akarnák adni!:S
2011. júl. 13. 15:02
 4/9 A kérdező kommentje:
bella83!Érdekel,és tudsz adni valami bővebb információt?Hol lehet jelentkezni...stb??Köszönöm
2011. júl. 13. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:

hát attól függ hol laksz.

én gy.m.s. megye Darnózseli,de akárhova ahol van tsz -felhívod hogy van e-diákoknak munka és mindjárt képben vagy.

2011. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14 éveseknek nincs munka sehol, mert legálisan nem lehet őket foglalkoztatni!!!
2011. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fűnyírás jó ötlet. Csak négy-öt embert kell találnod aki nyíratja veled a füvet, és máris megvan szeptemberig a melód folyamatosan.

Mindenkinél heti egy nyírás...Bár az anyagi részéhez még csak nem is konyítok, hogy mennyit fiztethetnek érte, de a fű az tuti, hogy nő rendületlenül megállás nélkül.

2011. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Csak 15 éves korodtól dolgozhatsz, de ha tovább jársz suliba, valsz szüleid engedik, hogy dolgozz, és ott lakj 19 évesen is.
2011. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ezt komolyan gondolod? Létezik még olyan fiatal aki dolgozni szeretne??? csoda
2011. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!