Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen kérdéseket lehetne...

Milyen kérdéseket lehetne feltenni a könyvelőnek, ha most fogok céget alapítani?

Figyelt kérdés
Vagy elmondja majd ő a tudnivalókat? Kereskedni fogok.
2011. júl. 18. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát,a kérdésre nemtudok válaszolni,de remélem tudod mit csinálsz,mert manapság 10 új cégből 1 nem dől be hosszú távon.De ha megfelelően motivált vagy,megvan a szükséges kezdőtőkéd,és szereted amit csinálsz,akkor nem lehet gond.Sok sikert!
2011. júl. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én könyvelő vagyok. Én elmondom amit tudni kell és jöhetnek aztán a kérdések. De mi könyvelők se vagyunk egyformák. jól válogasd meg a könyvelőt. Ennyi a tanácsom
2011. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszolót kiegészítve: nagyon fontos, hogy amit csinálsz, ahhoz szakmailag is értsél, különben könnyen belebukhatsz.

Könyvelő-választáshoz: először járj körbe többet, ne ragadj le az elsőnél. Szánj erre megfelelő időt. Beszélj többel, az hogy mit mond el neked, amiről tudnod kell, és milyen válaszokat ad a feltett kérdéseidre, kb. a 3. könyvelővel való beszélgetés után kezd majd tisztulni a kép, hogy melyik szakmailag a jobb. Persze lehet, hogy könyvelési díjként "meg is kéri" az árát. Akkor még meglehet, hogy a 4. lesz a neked megfelelő. Sokan rontják el ott, hogy az első könyvelőnél leragadnak, így a vállalkozás indítása is rossz.

Másik lehetőség, ha van olyan ismerősöd, aki szintén vállalkozó, megkérdezed hol könyveltet, és mennyire van vele megelégedve. Ez időben kevesebb, ha 2-3 ilyen ismerőst körbe-telefonálsz.

2011. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!