Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Táplálékkiegészítő boltot kb...

Táplálékkiegészítő boltot kb mennyi kezdő tőkével lehetne nyitni?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyitni egy boltot viszont fogalmam sincs hol járjak utána, hogy mik kellenek ehhez.

Hitelből szeretném mivel nem sok tőkém van, ezért érdekelne, hogy kb mennyire számítsak és hogy induljak el?

Pici üzlethelységet bérelnék, vagy azon is gondolkoztam, hogy nálunk az egyik szobát neveznénk ki "üzlethelységnek".

Házhozszállítást is megoldanánk.

Viszont azt sem tudom mi kell hozzá, hol szerezzem be az engedélyeket, mi mennyibe kerül, kb mekkora összeg kellene az indításhoz.Alkalmazott nem kellene egyelőre, a férjemmel üzemeltetnénk.

Még gyesen vagyok, párom dolgozik.

A piacvezető márkákat sem tudom hogy lehetne beszerezni olcsóbban, "no name" termékekkel nem igazán akarunk foglalkozni.Ilyen Láng Sporthoz hasonló üzletre gondoltam.

Valaki aki ért hozzá segítene?:)

Mert egyelőre még csak az ötlet van meg.


2011. aug. 2. 14:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van, már pedig szerintem van pc-d és pénz a legkevesebb, akkor miért nem gondolkozol egy webshopos dologban. ( van ingyenes nem akarom reklámozni és nem is én fejlesztettem )

Nem kell üzlethelyiség, nem kell áruba belefektetned pénzt.

Megkeresed a nagykert aki ilyesmiket forgalmaz. Megnézed milyen módon szállít. Biztos van leírás az oldalukon. Valószínű ha a közelében vagy akkor aznap kiszállítja, akár este már postázhatod is. A terméket akkor vásárolod meg tőle ha már a vevő küldte a pénzt illetve kéred a nagykerből a kiszállítást. Azaz nem kell, hogy a pénzed a termékben álljon! A te árad és a nagyker között minimum 15 de inkább 20% árrés legyen mert különben nem éri meg. Sok pénzt kel befektetni míg legalább havi szinten nullára hozza magát a vállalkozásod.

Ha pedig felfut akkor lehetne fix üzletet nyitni, de csak akkor ha már a leendő üzletnek a rezsijét már most ki tudod biztonsággal gazdálkodni.

Ezen termékek mellé még azért fel kellene venni valamit. Nem ismerem a termékeket konkrétan, hogy milyen keletjük van, de jobb a több lábon állás.

Hirtelen ennyi.

2011. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!