Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Közvélemény-kutatás: vásárolná...

Közvélemény-kutatás: vásárolnátok így használtruha nagykerben?

Figyelt kérdés
A véleményeteket szeretném kérni. Van egy kereskedésünk, és azt találtam ki, hogy talán így jobban vennék az árut, ha a viszonteladó eljön, és azt válogatja ki magának, ami szerinte az ő üzletében eladható. Nem olyan módszerrel, hogyha elviszi a bála x %-át, akkor az y Ft, ha még többet, akkor olcsóbb, hanem egységesen, fix kilós áron. Nagyon baráti árat találtam ki, csak nem tudom, menne-e, így még nem merek belevágni.
2011. aug. 4. 07:52
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:

Ha nem érint rosszul, hogy lesznek elfekvő készleteid, amikre a raktározási költséget te fizeted, nem a viszonteladó, akkor akár be is jöhet. VAgy át kell állni az igényekre és olyan ruhákat kínálni, amiket keresnek.


Ehhez ajánlott lenne egy piackutatás előbb! Illetve meg kéne kérdezni a viszonteladókat is, akik oda járnak vásárolni.

2011. aug. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem is az a baj, hogy a jókat hamar elviszik, a rosszak meg ottmaradnak a nyakadon.


Meg szerintem nem is a tárolás lenne gond, mert odaadja mondjuk a Vöröskeresztnek, vagy akárkinek aki ingyen elszálíltja, de az hogy a pénz meg benne van.

2011. aug. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a nyakadon marad majd egy halom selejt, amit kénytelen leszel kidobálni.
2011. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
20%
használt ruhát, és kínait SOHA NEM VENNÉK!
2011. aug. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet,de szerintem meg is valósítottad,legalábbis Vaterán találtam egy ugyanilyet és már készülök is Hozzá/Hozzád!:)
2011. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Megvalósítottad a terved? Lehet Nálad válogatni? Ha igen,kérlek írd meg a címet priviben.Köszi.
2013. márc. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sikerült a terved??
2013. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!