Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes fektetni manapság...

Mibe érdemes fektetni manapság 7 millió forintot?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 16:34
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
29%
a pénztárcámba:D
2011. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
:D Nem hinném, hogy hozamom is lenne ezzel az opcióval.
2011. okt. 10. 16:44
 3/24 anonim ***** válasza:
29%

Kocsma.

Arra mindig lesz pénze az embereknek, és sajnos, ahogy a helyzet alakul, egyre több alkoholista lesz, aki az italba menekül a törlesztőrészletek elől...

2011. okt. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Részvénybe de óvatosan, segítséggel, szűk stoppal.

Befektetési alapokba (70% kötvény, 30% részvény)

Jó minőségű termőföldbe.

Egy kis gyarapítás után budapesti ingatlanba. (de ezzel ráérsz van 2-3 éved)

Önképzésre, új mesterség kitanulására, felszerszámozásra, marketingre.

Elhúzni egy csendes óceániai szigetre és szép lassan 5-6 év alatt felélni - legalább élvezed is az életet :)


Bármelyiket választod, légy szíves az 5%-át utald át nekem jutalékként :)

2011. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%

Egész jól csökken az arany ára, viszont várhatóan drasztikusan emelkedni fog, ezért:


# 20 és 50 grammos !!certifikált!! színarany befektetési tömbökben 5 milliót tennék.


# (Részvénybe most óvatosan, én nem tennék)


# 2 millát lekötnék 6 hónapos periódusokban..


Üdv!

-= Elfi =-

2011. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%

Elfike, súgjál lécci, honnan tudod, hogy az arany ára drasztikusan emelkedni fog? :)

Az aranybányák határidőre pont most adnak el nagy tételt, félve attól, h jobban csökken az ár. Szóval 50-50%. A pénzpiacokon minden megtörténhet és az ellenkezője is :)

2011. okt. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Szia!

Az arany értéke évezredek óta folyamatosan emelkedik.

Bár a gazdasági válságok megingatják ezt az egyenes vonalat, most nemrég volt egy horrorisztikus emelkedés

(pár hónapja 8000.-/g ról 12-13.000.ft ra nőtt)

Az ilyen kiugrásokat mindig kompenzálja a piac, és érkezik egy mélypont. Most egy darabig a mélypont felé tartunk, de GARANTÁLOM hogy nem fog visszaesni 8000.- ra az arany ára.

(Ha lenne még pénzem, 2-3 héten belül vennék még aranyat.)


Hogy miért nőtt az arany ára:

Az emberek nagy többsége "kimenekítette" a vagyonát aranyba, a piac nehezen tudta ellátni a vevőket, és amire kereslet van, az drágább is lesz.


Az OTP részvény ~6000.- ről 3000.- esett. Ez sem fog "pity-puty" visszamenni.

Az emberek többsége már a tőzsdén sem érzi biztonságban a vagyonát.


A lényeg hogy a piaci elemzések szerint nőni fog az értéke. De valóban semmi sem biztos,

de nem 50-50% ot adnék, inkább 30%-70% hogy jól jár aki aranyba fektet...

Remélem segítettem!


Egyéb vélemény??

Üdv!

-= Elfi =-

2011. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%

KEDVES HÉTMILLIÓS.

Arról biztosan hallottál, hogy a főld nem kér enni. Ebbe érdemes befektetni. Nekem van egy gyönyörű meleg vizes cserkeszőlői 200 négyszögöles telkem. vedd meg azt,most épülnek sorban a szállodák.Közel a téli-nyári strand, nagyon kulturált, Pesttől 120 km. Csak nyerhetsz rajta. (20)4393600 A tőzsde eszedbe ne jusson. Az játék másoknak a Te pénzeddel.

2011. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
48%
FÖLDBE, HÁZBA, AZ MINDIG ÉRTÉK MARAD...AZ ARANY NEM BIZTOS:)
2011. okt. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

Én a helyedben ingatlanba fektetném, majd albérletbe kiadnám. Az ingatlanárak most nagyon lent vannak és még lejjebb fognak csökkenni. Albérlő mindig akad, fix bevételi forrás (én is ezt csináltam).

Aranyba szintén érdemes befektetni, amelynek az ára lassan nő. A hitetlenkedőknek ajánlom Putyint, aki óriási aranytartalékot vásárolt fel Oroszországnak egy esetleges válság kivédésére. Utána lehet nézni, aki nem hiszi.

2011. okt. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!