Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Melyik éri meg jobban: kiadni...

Melyik éri meg jobban: kiadni egy 1 szobás budapesti lakást vagy eladni és vállalkozást indítani belőle? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Budapesti, jó közlekedésű helyen lévő 1 szobás téglalakásomat kb. 45 eFt/hó + rezsiért tudnám kiadni. Vagy eladom (kb. 8-10 mFt) és indítsak egy keleti megyeszékhelyen egy vállalkozást (akár franchise)? Már egy ideje munkanélküli vagyok és nem sok esély van munkát kapnom.
2011. nov. 16. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Én olyan befektetésben tartom a pénzem ami havi 10-15%-ot hoz. A 8 milliónál ez alaphangon havi 800 000, amiből ha 400-at felélsz a másik 400-at bent hagyod, így növelheted a tőkét, és a havi hozamot. Én biztos nem indítanék vállalkozást.

Még mielőtt azzal jöttök hogy ez kamu, meg lehúzás, a pénzed egy saját számlán van, amihez természetesen rajtad kívül senki nem fér hozzá, te viszont bármikor, hivatalos szerződés van, legálisan működő, profi pénzügyi szakemberek által vezetett cégtől.

2011. nov. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt találsz konkrétumokat is, ez egy ZIP fájl a cégről ami tartalmaz céges, és privát személyeknek szóló brossúrákat is. Remélem tudtam segíteni!

www.monarchycapitals.com/brosurak.zip

2011. nov. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs nagyon konkrét elképzelésed a vállalkozásról (nem tudod, hogy mit, kinek és hogyan), akkor jó eséllyel a vállalkozás alapban veszteséges lenne. Az újonan induló vállalkozásoknak 80%-a csődbe megy az első 5 évben, a maradék 20% jelentős része pedig olyan "öreg rókák" vállalkozása akiknek már van több, jól működő vállalkozásuk.


Franchise némileg különbözik, ott jobb esetben megkapod a hozzáértést és akár piacképes is lehet, de a bukás azért ott is elképzelhető.


Ha nincs tudásod a vállalkozáshoz vagy nem vagy nagyon elszánt a sikert illetően, akkor inkább a lakáskiadást javasolnám.

2011. nov. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!