Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 2 millióból milyen vállalkozás...

2 millióból milyen vállalkozást lehet csinálni ami szórakoztat is?

Figyelt kérdés
Olyan tippeket is adhattok ami nem szórakoztat csak jól hozná a pénzt.
2011. nov. 30. 16:33
1 2
 11/14 zeronibble ***** válasza:

Van egy asszem indiai találós kérdés, hogy "Hogy kapsz be egy elefántot?", amire persze "Csak szépen, falatonként" a válasz... Az én képzelőerőm eléggé csődöt mond, amikor "csak kényelem legyen" az alkotás lényege, de abban biztos vagyok, hogy a képzelőerőt itt is a kisebb lépésekre bontásra kell felhasználni. Tudod, először csak egy sámlit adsz bérbe barátoknak ingyen... :D


A vége úgyis egy marhanagy épület, ahol sok vállalkozónak adsz bérbe spec helységeket. Addigra talán híre se lesz a plázastopnak :D

2011. dec. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 zeronibble ***** válasza:
Ja, a kérdés! Én vennék egy üres helyet, és nyitnék egy italmérés nélküli diszkót, közel egy nonstop cigibolthoz (vagy benzinkúthoz). Piát hozni kell, a belépő a meghívottak miatt néha drága, máskor teljesen elérhető. Gondolj bele, tömegek lepnének el, semekkora nem lenne elég nagy :D
2011. dec. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Jó ez a kocsma ötlet. Amugy igen én is kocsmát vagy kajáldát nyitnék. Londonban nagyon menők a KFT koppintások, RENGETEG van és mind tele. Én olyat akarnék ide behozni csak hát bmeg soksok zsé kéne hozzá, pedig imádnák, én nap mint nap ott eszem és frankón jobb mint a KFT :)
2011. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 horvathmisi81 válasza:

Hali!

Gondolom a KFT az KFC akart lenni. Nem?


Nem azt mondom, hogy amit ti mondtok az nem jó ötlet, de a wellness és a környezetvédelem előtt nagy jövő áll!!!

2011. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!