Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nektek hozott gyümölcsöt a...

Nektek hozott gyümölcsöt a kitartás?

Figyelt kérdés
Olyan sokszor hallani, h kitartás kell eg magánvállakozáshoz, megh sokszor tűnik úgy nem jó amit csinálunk, nincs eredménye, de ha kitartunk, meghozza a várva várt gyümölcsöt. tapasztalatotokra lennék kiváncsi, ez tényleg igy van, volt h fel akartatok hagyni vmi ötlettel, de kitartottatok és aztán sikerült??
2011. dec. 2. 20:01
 1/2 zeronibble ***** válasza:
Gyakorlatilag volt: marhajó zenei producer akartam lenni, és idővel nagyon jó lettem. Más kérdés, hogy válságosdit játszva mennyire keresett egy kultúrára szakosodott műkedvelő. Ettől még persze nagyon jó vagyok, a szerény eszközeim ellenére is lehetek egészen nyugodtan szerénytelen. Igazság szerint sose vártam pénzt belőle. Aki tényleg jó, azt utoléri a szerencse, beszédtéma lesz, kedvelni fogják. Főleg ha mellé még lökött is egy kicsit. Vállalkozásban annyi a különbség, hogy azonnal tartja a markát az állam, még meg se szokod a gondolatot, hogy felelős vezető vagy... Ha szerelmed, amit csinálsz, szerintem nem lesz baj. Pontosabban a közös bajok, mint a válság-hoax is, beszippantanak mindenki mással együtt téged is, de sokkal zökkenőmentesebb a mániádat követve ADNI, mint pl. kocsmát nyitni, mert az milyen stabil meg milyen jó. Tökéletesen érted szerintem :)
2011. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem igazán!Biztos ismered a ForeverLivingProduct aloés BAROMSÁGOT...A termék jó de ennyiért legyen is...
2011. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!