Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Saját boltomban hogyan vehetem...

Saját boltomban hogyan vehetem ki a kasszából a pénzt?

Figyelt kérdés

Az első nap betettem váltópénzt, majd volt eladásom is.Pár nap alatt már göngyölt összeget ír a pénztárgép, ez az az összeg amit kivehetek? Vagy a váltópénzzel együtt mindennap kivehetem úgy , hogy a pénztárgépbe nem írom be?

Ki akartam venni az eddigi göngyölt összeget, de 100Ft-ot se ad ki, azt írja nincs elég pénz a kasszába.


2011. dec. 7. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz, először a pénzed kell neki, utána a csajod is! Ilyenek ezek a Samsung pénztárgépek...
2011. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ezt szerintem egy szakértőtől kérdezd meg meny be egy boltba természetesen vegyél valamit és kérdezd meg ő hogy csinálja ha élelmiszer boltba mész és élelmiszert árulsz akkor természetesen találj ki valami mást pl szerszámokat mert akkor benne van az hogy minek segítsek egy riválisnak érted
2011. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a gép használati utasítását. Vagy vegyél egy rágógumit, hátha megszán.
2011. dec. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!