Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyitnátok erotikus masszázs...

Selymesnyuszi kérdése:

Nyitnátok erotikus masszázs szalont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vidéken nyitnék erotikus masszázs szalont.valaki tudna nekem tippeket adni,hogy hogyan iduljak neki,a kezdő vendégkört hogyan szedhetem össze.Én nem csinálnám csak lányokat alkalmaznék.nagyon jó lenne ha valaki tudna segiteni.Köszönöm


2011. dec. 8. 13:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Innen keresed a kuncsaftokat és az alkalmazottakat? :D Ez jó.
2011. dec. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%
Milyen szépen átfogalmaztad a kuplerájt erotikus masszázsszalonra :)
2011. dec. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Inkább bordélyt nyiss.
2011. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Az erotikus masszázst tanfolyamon tanítják,több fajtája van.Inkább ezt csinálom (vagyis ilyen üzletet nyitok és alkalmazok lányokat), mint 90ezerért gürizzek nap,mint nap.

Amúgy az első válaszolónak mondanám,hogy bele fogalmaztam a kommentembe,hogy tippeket várok,nem pedig egyébb mást.Köszi a válaszokat

2011. dec. 8. 13:39
 5/24 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó....köszönöm ,de maradok ennél....
2011. dec. 8. 13:40
 6/24 anonim ***** válasza:

Kit nézel madárnak, madamme?

Nekem semmi kifogásom nincs ellene, frappáns ötlet.

2011. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Vendégkört? Helyi és megyei újságokbankell hirdetni.
2011. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Szerinted ha vendéget keresnék akkor itt kéretném "magam"....Ötleteket várok,tippeket,mert nincs sok tapasztalatom...Értelmes válasz esetleg?
2011. dec. 8. 13:44
 9/24 A kérdező kommentje:
13,44es úgy gondolod ennyi elég?
2011. dec. 8. 13:45
 10/24 anonim ***** válasza:
szerintem elég első körben, addig nem veszel fel alkalmazottakat majd csak akkor ha elég nagy lesz a forgalom
2011. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!