Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nyitnátok erotikus masszázs...

Selymesnyuszi kérdése:

Nyitnátok erotikus masszázs szalont?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vidéken nyitnék erotikus masszázs szalont.valaki tudna nekem tippeket adni,hogy hogyan iduljak neki,a kezdő vendégkört hogyan szedhetem össze.Én nem csinálnám csak lányokat alkalmaznék.nagyon jó lenne ha valaki tudna segiteni.Köszönöm


2011. dec. 8. 13:28
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nő vagyok!Nem hinném strici leszek:)Szerintem pedig az hogy degenerált módjára arc és név nélkül kötsz bele emberekbe,az aztán nagyon nagy erényre vall :)Értelmes válaszokat vártam,de ilyen a magyar mentalitás :)
2011. dec. 8. 13:56
 12/24 A kérdező kommentje:
Nah vagány vagy :)
2011. dec. 8. 14:58
 13/24 anonim ***** válasza:
Egy ilyen helyen nagyon hamar megjelennének a helyi "védő" emberek a védelmi pénzért, amiért cserébe megvédenének téged - saját maguktól.
2011. dec. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
erotikus masszás szalon? ez nagyon félre érthető szinte csak 1 hajszál választja el a kuplerájtól, vidéken ( ahol mindenki ismer mindenkit) nem biztos, hogy nagy sikere lenne, meg tényleg meg jelenének a védő emberek
2011. dec. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem egy 500 fős falura gondoltam.Vidéknek számit minden város,am nem Pest.z erotikus masszázs NEM jelenti azt h szét lesznek .... a lányok.A masszázs az masszázs.Tanítják ezt a fajtát is...
2011. dec. 9. 11:35
 16/24 anonim ***** válasza:

Először annak néznék utána, hogy legális-e (a masszázs nyilván, de az üzletszerűség nem biztos, hogy legálisan üzemeltethető).


Utána mepróbálnám kitalálni, hogy mi történik, ha a vendég és a lány mást akar (hogy tudod megvédeni a maffiosotól aki szét akarja a lányokat b... ni).


Utána agyalnék a többin.

2011. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ez is teljesen igaz....
2011. dec. 13. 14:45
 18/24 anonim válasza:
Na először is az erotikus masszázs végén alap a kézi vagy francia levezetés. Nem kell strici!!!! Diszkréten kell csinálni. A helyedben bérelnék egy lakást meg meg kell venni a masszázs ágyat krémeket meg egy csomó mindent. Hirdetni kell, hogy lányokat keresel ennyi. Utána a lányokat kell hirdetni budapestmasszázs vagy bármelyik oldalon. Én ilyen helyen dolgozom.....van vendég!!! Amíg igény van lányok is lesznek:))
2012. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Hello.koszi a valaszt.en is igy gondoltam.nektek megy akkor?en videken egy nagyobb varosban nyitnek.vagyis megyeszekhelyen.mennyi ido alatt futott fel nektek a hely?ugy ertem mennyi ido utan volt tobb vendegetek?
2012. jan. 7. 04:37
 20/24 anonim válasza:
Szia előző vagyok rég voltam itt nem tudom elolvasod e még. Én Pesten dolgozom bőven megélek belőle viszont december január nagyon pangás mert apucik karácsony előtt anyucival vásárolnak januárra meg elfogy a pénz...:(
2012. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!