Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes belekezdeni egy saját...

Érdemes belekezdeni egy saját cégbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17éves vagyok jelenleg gépésznek tanulok azon belül gépi forgácsoló de persze a szamár létrát megjárva szerszám készítő szeretnék lenne.

Mivel hiányszakma arra gondoltam nyitnék majd késöbbiekben egy saját céget. (CNC, Gépiforgácsolós, Szerszámkészítő stb..)

Nah de térjünk is a lényegre: Ha már a kezembe lessz a szakma illetve mindenem meglessz, szeretnék egy saját céget alakítani. Esetleg valaki jár hasonló helyzetben mint én ? nem nagyon értek még az üzleti részekhez ezért is fordulok hozzátok :) Mennyi pénz kellene hozzá, illetve valamilyen EU-s pályázaton lehetne-e pénzt szerezni hozzá? Vagy hogyan mennek az eféle dolgok?


2012. jan. 1. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok mindent lehet.

A sikeres cégnek a jó és megbízható szolgáltatás a legnagyobb titka. Éppen ezért valószínüleg neked az lenne a legjobb, ha pár évet eltöltenél a szakmádban mint alkalmazott. Persze olyan helyen ahhol tanúlhatsz.

Közben pedig tanúlhatnál a vállalkozásról is. Vállalkozónak lenni is egy külön szakma. Sajátos mentalitással.

Nézd meg ezt a két oldalt!

[link]

[link]

És kezd el elolvasni ezeket!:

[link]

[link]

S csak azután lenne érdemes elmenni egy könyvelőhöz.

2012. jan. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én előbb mindenképp eltöltenék pár évet alkalmazottként, nyitott szemmel járni mire lenne igény milyen lehetőségek lennének, és van valami tuti ötlet, na akkor belevágni a lecsóba...
2012. jan. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat :) Esetleg nem tudjátok mennyibe fáj egy cég alapítás megközelítő összeg jól jönne :)

körübelül mennyibe kerül :)

2012. jan. 3. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom tavaly még 15ezer forint körül, volt de a sok simlis miatt idén már olyan 70ezer forint
2012. jan. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg a 0-ás cégeket.
2012. jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!