Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ötletbörze: saját vállalkozás...

Ötletbörze: saját vállalkozás indítása kis tőkével. Mit, hogyan?

Figyelt kérdés
Akinek bármilyen (komoly!) ötlete van, hogy milyen céget indíthat egy kis pénzű ember, kérem írja ide! Másoknak is segíthet ezzel.
2011. dec. 19. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Vállalkozás inditásánál van egy nagyon fontos alapszabály.

Az első (mindig az első!!!) lépés: Legyen egy jó ötleted!

Na már most ha te ezzel sem rendelkezel, akkor a büdös életben sem fogsz vállalkozni.


Keress inkább állást!

2011. dec. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondom KOMOLY ötlet! A kioktatás nem ötlet, haver!
2011. dec. 19. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van az elsőnek! Hogyan akarsz sikeressé tenni egy vállalkozást, ha még ahhoz sincs ötleted, hogy mibe vágj bele? A valóban sikeres vállalkozók a gondolkodni tudó emberek közül kerülnek ki.
2011. dec. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de ki mondta, hogy nekem nincs ötletem? Ezen túl kérem, kreatívak írjanak, ne rosszmájúak! :) Köszönöm!
2011. dec. 19. 21:58
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha meg van ötleted, akkor miért azt kérdezed, hogy milyen céget indíts? Vagy a cégformára gondolsz? A legolcsóbb az egyéni vállalkozó, a legtöbb pénz az RT-hez kell.
2011. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Úgy bírom, hogy itt a legtöbb kérdezőnek semmije sincsen, viszont akkora arca van...!!


Gyártsál vazze koldusbotot!

Arra mostanában nagy igény lesz majd.

(Ja, és az elsőt magadnak gyártsad le!)

2011. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Neked is kb annyi vállalkozási ötleted van mint itt a szoba sarkában a pókomnak.

Ha lenne ötleted akkor nem ezt kérdést tetted volna fel, hanem olyat, hogy van egy ötletem, hogyan tudnék egy ilyen vállalkozást beindítani, honnan tudnék pénzt szerezni hozzá.


Még egyszer mondom. Vállalkozáshoz a legelső, legfontosabb feltétele az ötlet. Ha van jó(!!!) ötleted és nincs pénzed, akkor pénz megtalálja az utat hozzád. Ha meg nincs ötleted, akkor pedig hiába van milliárdot sose leszel vállalkozó. Max kölcsön adhatod (társulhatsz valakihez) lóvéd másnak (akinek ötlete is van) és majd az vállalkozik belőle.


Ha már bot, akkor nekem is van egy ötletem számodra.

Gyárts fehérbotot, üvegből vakok számára. Kivalló ötlet. Fogyóeszköz, mert ha elejtik nem kell lehajolniuk érte.

2011. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Nekem van ötletem. Kérdés, a kérdezőnek van-e valami tőkéje? Hol lakik? És hogy tetszene-e az ötletem. DE miért osztanám itt meg?

Magyarországon pedig ne alapíts céget, mert hamar csődbe megy... Erre is van megoldás.

Szóval, akár meg is beszélhetnénk...

2011. dec. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
59%

radiátorok cseréjét vállald el, anyagárban, az új radiátor mögé hőtükröt ragasszál. ha sok radiátort veszel, fél áron kapod a radiátort a kereskedőtől. Ezért megéri annak is megrendelni a munkát, aki önmaga is meg tudná csinálni. Itt egy video, ahol én vagyok látható, munka közben. Havi 2 milla haszon. annyi a meló, hogy ihaj. 10 embert is dolgoztathatnék.


http://www.youtube.com/watch?v=P1UsUnn6FBc


Tudnál felszerelni riasztót a házakra, ami csak önmagában riaszt és nincsen bekötve szolgáltatóhoz. 60.000 forint és 10.000 az anyag. napi 2 lakás kényelmesen


Aztán konyhai pára és szagelszívókhoz beszerelhetnél csöveket, ami a szabdba viszi a párát és a szagot. falfúrással (10.000 fi egy ilyen falfúró-fúrószár 110mmes szár) és a szagelszívó átállításával, mert át lehet őket állítani ilyen funkcióra: SZŰRÉS vs. KIFÚVÁS

2011. dec. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
80%
jaaaa, azért kell kicserélni a radiátorokat, mert az új radiátorok 30%-al jobban teljesítenek mint a régiek
2011. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!