Ugye jól látom?

Figyelt kérdés

Kibuktam az egyetemről, mert utálok olyan dolgokat tanulni, ami szerintem felesleges és rühellem a tanárok vizsgáztatását. (Sorry ezt le kellett írnom :)

Nem vagyok hülye, de úgy érzem már eleget tanultam az iskolapadban, úgyhogy nem marad más, mint kipróbálni magam az üzleti életben, nem így van?

A kérdésem az lenne, hogy hol tudod megszerezni az ehhez szükséges tapasztalatot és kezdőtőkét? Ötleteim vannak, de az olyan 30-40 millio forint környékén kezdődne. Illetve nem akarok nagyot bukni kezdőként.

Köszi a válaszokat!


2012. jan. 1. 21:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Vagy akár dolgozhatnál is. Tudom fura, de szerintem te is ismered azokat a lényeket akik kiszolgálnak a boltban vagy a benzinkúton, vezetik a taxit, betonoznak, házat építenek, pakolnak és miegymás. Őket hívják úgy, hogy dolgozó ember.
2012. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezek a munkák nem az én szellemi színvonalomhoz vannak kitalálva, eleve nem szeretek csicskáztatva lenni, illetve ennél azért nagyobb álmaim vannak!
2012. jan. 1. 21:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen mindenkinek ez az álma, hogy munka nélkül gazdag legyen. Az utcán a Dehuszosok között is vannak két három diplomások. Mi is nem a te intelligenciádhoz van kitalálva?
2012. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

30-40 millió Ft-ból 100 ember közül 110 tudna mondani ötletet hogy milyen üzleti vállalkozásba kezdene...Akkor vagy igazán nagy király, ha 300ezer Ft-ból tudsz ötletet megvalósítani!


Ha ez nincs meg, akkor csak egy hülye gyerek vagy, aki kibukott az egyetemről. (Sorry ezt le kellett írnom.)

2012. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha üzlettel akarsz foglalkozni, olvass üzletről szóló könyveket. Járj el üzletről szóló képzésekre, keresd a hozzáértők társaságát, és persze oldd meg, hogy ezt valamiből finanszírozni tudd.
2012. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is 1 üzletben gondolkodom, de annak a megvalósítása lényegesen olcsóbb mint a tied. Ráadásul én tudom, hogy ha ezt megakarom valósítani, előtte (de az indulás után is) keményen kell dolgozni, tapasztalatot szerezni.
2012. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

tegnap 21:51 -re:


A vállalkozáshoz szerinted nem kell dolgozni? Minél érzem többnek magam? Annál, hogy kocsikat tankoljak meg autót vezessek egész nap vagy betont keverjek.


tegnap 23:15 -re:


látszik, hogy Magyarországon élünk, értelmes hozmú üzlet 1000 font alatti kezdőtőkével? Ehhez tényleg zseninek kell lenni! De tényleg mondhatom én is "ez az amit mindenki akar, ezért van ennyi kamu / használhatatlan internetes oldal"


tegnap 23:32:


mondj kérlek könyvcímeket, tanfolyamokat, amik érnek valamit

2012. jan. 2. 01:32
 8/13 anonim ***** válasza:

"Ezek a munkák nem az én szellemi színvonalomhoz vannak kitalálva."


Ha valóban így lenne, akkor nem buktál ki volna az egyetemről! Az pedig nem mentség, hogy a feleslegeseket nem tanulod meg! Minden szakon vannak felesleges tantárgyak, de azokat is meg kell csinálni, ha tetszik, ha nem! Ha pedig ilyen akaratos vagy, akkor nagyot fogsz csalódni a való életben! Ugyanis a valóságban vannak szabályok amiket betartasz, és olyan is van köztük, ami nem tetszhet!

2012. jan. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

"A kérdésem az lenne, hogy hol tudod megszerezni az ehhez szükséges tapasztalatot és kezdőtőkét?"


Az iskolában te csira, ahol akár még írni is megtanulhatsz. (sorry ezt le kellet írnom)

2012. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ma 01:32

Tegnap 23:32 vagyok. Ha írsz privátot, szívesen,

2012. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!