Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan lehetnék vállalkozó az...

Hogyan lehetnék vállalkozó az Egyesült Államokban?

Figyelt kérdés
Munkavállalóként úgy tudom lehetséges zöldkártyát szerezni, de vállalkozóként nem kaphatok? Azt is hallottam, hogy az elmaradottabb térségekben támogatják a külföldi befektetéseket is, de ezeknek min. félmillió dollárnak kell lennie és legalább 10 amerikait kell foglalkoztatni. Ez tényleg így van? Vagy munkavállalóként kivárom a zöldkártyát is utána alapíthatok vállalkozást szabadon? A beházasodás meg a zöldkártyalottó nem érdekel. A hasznos válaszokat előre is köszönöm
2012. jan. 2. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

"az elmaradottabb térségekben támogatják a külföldi befektetéseket is, de ezeknek min. félmillió dollárnak kell lennie és legalább 10 amerikait kell foglalkoztatni."


Ez így van, bár én 1 millió dollárról hallottam.


Csak munkavállalóként szerintem nem alapíthatsz, de ez csak tipp!

2012. jan. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bakermanus válasza:
1 miilio de vannak regiok ahol kavesebbel is lehet. akar $250k.
2012. dec. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!