Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha egyéni vállalkozó vagyok,...

Ha egyéni vállalkozó vagyok, hogyan lehetséges ez? Mik kellenek? Mi a menete? Lásd alább.

Figyelt kérdés
Szeretném bővíteni az értékesítési területem, így egy új dologba is szeretnék belevágni. Fa termékek gyártásáról lenne szó. Kérdésem az volna, hogy oké ha nagykerből veszek valamit, akkor számlával bizonyítom, hogy ott vettem. Viszont ha én gyártom, akkor mivel bizonyítom? Szívesen várok minden tanácsot, ötletet. Előre is köszönö,
2012. jan. 8. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Te jó isten! Hát amit te állítassz elő, annak vannak alapanyag számlái, rezsi költségei, erről számlák és a ráfordított munkaidőd szerszám arról megint számla és a többi.... Mit kell ezen bizonyítani? hogy a deszkából dobozt cisnálsz?
2012. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor amit vásárolok hozzá, mindenről legyen számla?
2012. jan. 9. 12:34
 3/5 anonim ***** válasza:
hát illene, de ilyen tudással hogy akkor vállalkozni?
2012. jan. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%
Inkább kíméld a környezetet és hagy a fákat élni!
2012. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocs, hagy helyett hagyd.
2012. jan. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!