Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért gondolja bárki is, hogy...

Miért gondolja bárki is, hogy itt értelmes befektetési vagy vállalkozási ötletet kaphat?

Figyelt kérdés
Annyira bírom azokat a kérdéseket, hogy "hát valami vállalkozást akarok, mit ajánlattok?". Ezek az emberek mit várnak válaszban? Hogy valaki leírja 10 pontban hogyan gazdagodjon meg 3-5 millió Ft-ból?
2012. jan. 10. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ötletet bárki bárhonnan kaphat, lehet, hogy pont innen.
2012. jan. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy a 65%-os lehetsz, aki csak kötözködni jár ide. Ha nem tetszik egy kérdés, akkor ne válaszolj rá, ilyen egyszerű, én sem teszem.
2012. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te mivel vagy jobb azoknál akik ilyen kérdéseket tesznek fel, és hagy legyen már mindenkinek szíve joga kihasználni az oldal adta lehetőségeket, ha már arra van, hogy kérdéseket tegyenek fel.
2012. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is egyet értek a felettem szólóval mindenki azt kérdezi meg amire kíváncsi.

De válaszolok a kíváncsi kérdésfeltevőnek:

Véleményem szerint abból az okból mert fogalma sincs mihez kezdhetne!

Nincsenek sem pénzügyi ismeretei, sem elképzelése hogy mihez kezdhetne. Ezért teszi fel a kérdést hogy képet kapjon, más ötleteiből.

De sajnos ezzel az a baj hogy tömeg sosem jár jól.

2012. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert ötletet bárki adhat.

Én is tudom, hogyan kell hegedülni, fent fogják és lent húzzák, mégsem hegedülésssel akarom keresni a kenyerem. Szóval az ötlet ingyen van és nem kell félni, hogy konkurrencia lesz belőle, hisz egy sikeres vállalkozáshoz az ötleten kívül ezer más dolog is kell.

De ötletet kérni egy ilyen szájton szerintem simán lehet...

2012. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!