Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Iskola büfét szeretnék nyitni....

Iskola büfét szeretnék nyitni. Hogyan kezdjek neki? Hol?

Figyelt kérdés

Első lépés persze, hogy találok egy gimit, ahol vagy nincs vagy eladó/kiadó az aktuális büfé. Tudtok ilyen helyet?


Második lépés gondolom az, hogy kiváltom a vállalkozói papírt. Azt nehéz megszerezni?


Ezek után mi jön?


19 éves vagyok csak és lány. Van 2 millióm és ha nem elég, banktól veszek fel..


2012. jan. 13. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Tetszik, hogy ilyen fiatalon már komoly pénzszerzési indíttatásaid vannak, azonban én azt tanítom az ügyfeleimnek, hogy hitelt csak akkor vegyenek föl, ha már biztos alapjuk van. A vállalkozó járulékok 60 000 Ft körül mozognak, ezért csak akkor szabad belemenni, ha biztos a nyereség. Mindent ki kell számolni, másoktól tapasztalati infót kapni, nem szabad, hogy ezek hiánya miatt kár érjen téged.


Sajnos manapság nem szokott lenni a hírekben, hogy iskola büfést keresne, ezért érdeklődni kell mindenfele, és végső megoldás egy büféstand tudna lenni.


A többiek mesélnek majd a további részletekről.

2012. jan. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Volt már sokféle üzletem.

Keress inkább egy vállalati büfét!

Ott jóval több a bevétel!

(Főleg, ha nincsen abc a közelben.)

2012. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődöm sikerült-e valamibe belefognod?
2013. jan. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!