Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tv ( LED PLAZMA LCD ) keretező...

Tv ( LED PLAZMA LCD ) keretező vállalkozást szeretnék nyitni, milyen végzettség szükséges hozzá, és milyen társasági formában lenne célszerű üzemeltetni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Tv keretező vállalkozás? Ezt nem értem. Fogalmam sincs milyen végzettség kell hozzá. és bármilyen társasági formában lehet. persze nem non profitként. egyéni vállalkozás is lehet. De hogy akarsz vállalkozni ha még csak LILA GŐZÖD SINCS semmiről?
2012. jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ahhoz ért, amivel foglalkozni akar. Én rengeteg jó vállalkozást láttam már, ami így indult. Ha van kereslet a szolgáltatásra, akkor bele lehet tanulni az üzleti részébe.


Egyébként meg kérdező, nézz szét a magyarorszag.hu oldalon, ott minden le van írva.

2012. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!