Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ketten akarunk vállalkozást...

Ketten akarunk vállalkozást csinálni. Hogy éri meg jobban: egyéni vállalkozóként, hogy az egyikünk alkalmazott, vagy hogyan?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Kft.
2012. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi a tevékenységi körötök.
2012. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
édesség árulás
2012. febr. 10. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
közös válalkozást akartok??mert ha igen akkor nem ajánlom mert akármilyen jóba vagytok apróságokon is össze lehet veszni még testvérek között is (én már csak tudom mert (a mi családunkba volt olyan hogy CSALÁDON BELÜL 10 millió forintra verték mamámat)
2012. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk olyanok.
2012. febr. 26. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
elhiszem és tényleg nem akarok beleszólni csak átadni a tapasztalataimat és amitket látok hallok..nyilván mindenki elég jóba van a másikkal mert ugye akkor nem csinálnának együtt céget...de akkor is megesnek a viták ..és utánna csak a veszekedés rámegy ez a jó kapcsolat esetleg biróságra járkálni..DE PERSZE VANNAK KIVÉTELEK ÉS LEHET HOGY ÉN TÉVEDEK
2012. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!