Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webáruház, vonalkód, üzlethely...

Webáruház, vonalkód, üzlethelyiség. Tanács? Ötlet?

Figyelt kérdés

Új válallkozásba kezdenék,konkrétan használt gyerekruha-turkáló lenne.

Anno már belevágtam egy ilyenbe, működött is a dolog, de szültem és 2 kicsi mellett már nem tudtam ezzel foglalkozni.

Tehát az lenne az elképzelés hogy beszerezném a használt ruhát zsákosan, amit kiraknék üzletbe is és weben is árulnám.Ehhez gondolom szükségem lesz vonalkódokra, leolvasóra, mivel az lenne a cél, hogy amit weben megrendelnek azt beszedem az üzletből, amit üzletből vesznek meg azt meg automatikusan "törlődne"a webáruházból. Erre milyen eszközök, programok, szoftverekre lesz szükségem? Mivel használt ruha a profil ezek ugye egyedi darabok, mindenből 1db van


Anno amit indítottam nagyon jól működött, VIRTUAL MART-ot használtam, én csináltam meg az egészet kút főből és ahhoz képest hogy első ilyenfajta vállalkozásom volt, cak um pakk 1,5 hónap alatt beindítottam :)

Most kicsit nagyobban tervezem, megnyitnék egy üzlethelyiséget is személyes átvételhez, vagy olyanoknak akik "betévednek"illetve a webáruházként pedig postáznék vagy futár szolgálatot alkalmaznék(ez még kérdéses)

Jelenleg elakadtam ott hogy a virtual martban nagyon nehezen ment a termékfeltöltés, lassan működött, illetve hogyan kell továbbfejlesztenem a rendszert hogy vonalkód alapján is működjön illetve milyen eszközökkel. Kértem pár ajánlatot, egy sima webáruházat 2-3 száz ezer ft ért raknak össze, tehát ezt mindenképp magam készíteném, az üzlethelység is adott. :)

minden ötlet, tanács, info jöhet és köszönöm előre



2012. jan. 30. 12:40
 1/1 anonim ***** válasza:

cég rohadt drágán csinál egy webáruházat. Felszámolnak mindent amit nem szégyellnek. Kis weboldalismerettel 10-20e-ből össze lehetne hozni.


Nem kell vonalkódozás meg hasonló felesleges dolog. Amiből 1 darab van, csak 1et teszel fel, amiből meg több ott többet. Értelemszerűen aki előbb megveszi az 1 darabot akkor azé lez.


Wordpressre vannak jól működő webshop kiegészítők, szerintem ezek 10k termékig bőven elegendőek.


a vonalkódolvasós webároházból törlős automata dolgora szintén egy program kellene ami ezt véghez vinné.


Max azt teheted hogy egy részét a netre töltöd fel, egy részét a boltban tartod, napi zárás előtt meg kitörlöd azokat amiket megvettek a boltban.

2012. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!