Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek milyen keletje...

Szerintetek milyen keletje lenne olaszországban egy magyar-olasz étteremnek?

Figyelt kérdés
van lehetöségünk belevágni egy éttermet átvenni ami természetesen olasz konyhával és panzioval egybekötve müködik ,és mi bővitenénk magyar konyhával....,érdemes lenne vajon??
2012. jan. 30. 21:41
 1/9 anonim válasza:
szerintem ez egy jó ötlet
2012. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 okból is jó lehet:


1. az olaszok is megismernének a jó kis magyar konyhát!

2. ha a környéken laknak magyarok ők sem fogják visszautasítani a hazai ízeket! :)

2012. jan. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lesz...nák a sznob olaszok.
2012. jan. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a magyar konyha nemigazán találkozik a nyugati mainstream ízléssel.
2012. jan. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én pedig pont azt gondolom ,ez igen nagy tévhit hogy az olasz emberek salátán ,meg pizzán élnek....,vannak olasz barátaink és amikor jönnek azt sem tudják mit kostóljanak és egyenek ,nekik ez szerintem különleges,ugy ahogy a magyaroknak pl az ázsiai ételek .....
2012. jan. 31. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:
azért, mert az olasz barátaitok udvariasak, még nem jelenti azt, hogy fennmarad egy magyar étterem olaszban. New Yorkban sem volt képes fennmaradni egyetlen magyar étterem sem.
2012. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ne haragudj kedves utolsó válaszoló de én nem "magyar" hanem olasz-magyar konyháról beszélek !!!a kettő között elég sok különbség van ,vagy nem ???
2012. jan. 31. 20:24
 8/9 anonim válasza:

Hú szerintem is nagyszerű ötlet, nagyon irigyellek h van rá lehetőségetek belevágni!! :)

ÉS szerintem is tuti lenne rá kereslet, én Dél-Olaszországban élek, és itt is imádják ha vmi magyarosat csinálok nekik :) és szerintem egyáltalán nem igaz rájuk h "sznobok" ilyen téren, szerintem nagyon is szívesen fogadnák az újdonságot. És az is igaz h rengeteg magyar lakik már itt is, ők is tuti betérnének néha (én is ki vagyok már éhezve vmi jó kis otthoni kajára :D)

2012. febr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is imádtam, ha az olasz haverom főzött ránk :D de az idejét sem tudom mikor voltam olasz étteremben.


de nem értem, miért kéne most itt lelkesedni...

felrakjátok az étlapra a csirkepaprikást nokedlivel, aztán megnézitek hogy fogy. ennyi.

2012. febr. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!