Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Biztosítási ügynökök! Milyen...

Biztosítási ügynökök! Milyen üzleti tervet írnátok?

Figyelt kérdés

Kimondottan olyanok válaszára számítanék, akik maguk is voltak vagy ma is biztosítási ügynökök. Arra lennék kíváncsi, hogyha valaki ma akarna üzleti tervet írni, azaz átgondolni, hogy mi merre hány méter, akkor:

Milyen vállalkozói formában csinálod/hogy oldod meg a számlaképességet?

Mekkora jutalékbevétel kell ahhoz, hogy tisztességesen leadózva normális jövedelem jöjjön ki?

Mennyi időt szánsz a munkára havonta és mennyi jön be belőle?

Milyen megbecsülésnek örvend ma egy biztosítási ügynök/üzletkötő?

Manapság is van visszaírás? Nem okoz gondokat?

(Nem kérek lekicsinylő, oltogató véleményeket róluk. Magam nem vagyok az, de a környezetemben van, akiből még lehet. Amúgy nekem is ajánlották ezt a munkát, hasonló területen dolgoztam már, de pont biztiket nem kötöttem és érdekelne, hogy manapság ha nem is könnyű kenyér, de menynire élhető?)


2012. febr. 9. 17:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!